Робоча програма навчальної дисципліни «Економічна теорія» для студентів за спеціальністю 074 «Публічне управління та адміністрування»

Downloads

Downloads per month over past year

06-04-01 Вашай, Ю. В. (2016) Робоча програма навчальної дисципліни «Економічна теорія» для студентів за спеціальністю 074 «Публічне управління та адміністрування». [Робочі програми]

[img]
Preview
Text
PROGR_ПУБ2016.pdf

Download(693kB) | Preview

Abstract

Метою навчальної дисципліни є набуття майбутніми фахівцями ґрунтовних економічних знань, формування у них логіки економічного мислення і економічної культури, навчання їх базовим методам пізнання і аналізу економічних процесів, вмінню приймати обґрунтовані рішення з приводу економічних проблем, пов’язаних з їх майбутньою практичною діяльністю. Завданням навчальної дисципліни є набуття належних навичок раціональної економічної поведінки, виходячи з концептуальних основ ринкової економіки, розуміння особливостей функціонування сучасних ринків та утворення цін на послуги праці, капіталу, природних ресурсів відповідно до типу ринкової структури; набуття навичок аналізу агрегованих показників, визначення чинників і наслідків макроекономічного розвитку господарських систем, а також можливостей держави коригувати цей процес відповідно до цілей та пріоритетів економічної політики.

Item Type: Робочі програми
Uncontrolled Keywords: 06-04-01, послуги праці, капітал, мікро- та макроекономіка, нормативна економіка, рента
Шифр: 06-04-01
Subjects: Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування
Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування > 74 Публічне управління та адміністрування
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Економічної теорії
Depositing User: Ірина Понаріна
Date Deposited: 13 Jul 2018 09:01
Last Modified: 13 Jul 2018 09:01
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/10248

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year