МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПОШИРЕННЯ ЗАБРУДНЕНЬ НА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ УГІДДЯХ

Downloads

Downloads per month over past year

Кахнич, М. П. and Люсак, А. В. and Кахнич, П. Ф. (2012) МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПОШИРЕННЯ ЗАБРУДНЕНЬ НА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ УГІДДЯХ. Вісник Національного університету водного господарства та природокористування (2(58)). pp. 233-242.

[img] Text
Vt5832 зах.pdf

Download(203kB)

Abstract

Побудовано математичну модель поширення забруднень на сільськогосподарських угіддях з метою здійснення прогнозування про придатність родючих земель до їх подальшого використання після забруднення.

English abstract

The mathematical model of distribution of contaminations is built on agricultural lands with the purpose of realization of prognostication about the fitness of fertile earths to their subsequent use after contamination.

Item Type: Article
Uncontrolled Keywords: математична модель, забруднення, сільськогосподарські угіддя, mathematical model, pollution, farmland
УДК: 332.3
Бібліографічний опис: Кахнич М. П. Математичне моделювання поширення забруднень на сільськогосподарських угіддях / М. П. Кахнич, А. В. Люсак, П. Ф. Кахнич // Вісник НУВГП. Технічні науки : зб. наук. праць. – Рівне : НУВГП, 2012. – Вип. 2(58). – С. 233-242.
Subjects: Видання університету > Вісник НУВГП > серія "Технічні науки" > 2012 > Вісник 2
Видання університету > Вісник НУВГП > серія "Технічні науки" > 2012
Depositing User: С. В. Бойчук
Date Deposited: 03 Aug 2018 09:06
Last Modified: 03 Aug 2018 09:06
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/10455

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year