Наукові основи та імплементація світових практик місцевого самоврядування та об’єднання територіальних громад

Downloads

Downloads per month over past year

Сазонець, І. Л. (2017) Наукові основи та імплементація світових практик місцевого самоврядування та об’єднання територіальних громад. UNSPECIFIED. Волинські обереги, Рівне.

[img]
Preview
Text
Сазонець=Імплементація!.pdf

Download(16MB) | Preview

Abstract

У пропонованій монографії проаналізовано процеси імплементації світових практик державного управління та місцевого самоврядування в Україні, визначено пріоритети цього процесу та особливості місцевого самоврядування в Україні, проведено теоретичне осмислення цього процесу. Запропоновано та розкрито теоретико-методичні підходи до удосконалення адміністративних систем, досліджено еволюцію та сучасні проблеми місцевого самоврядування в Україні, визначено та досліджено процес об’єднання територіальних громад як пріоритетний напрям вдосконалення системи державного управління та місцевого самоврядування. Для фахівців з державного управління, практичних спеціалістів, що приймають участь у процесі об’єднання територіальних громад, студентів магістерського рівня, які навчаються за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», науковців, аспірантів.

Item Type: Monograph (UNSPECIFIED)
ISBN: 978-966-416-541-6
УДК: 352.01/071
Авторський знак: Н 34
Бібліографічний опис: Наукові основи та імплементація світових практик місцевого самоврядування та об’єднання територіальних громад : монографія / І. Л. Сазонець, О. І. Алейнікова [та ін.] ; за наук. ред. д-ра екон. н., проф. І. Л. Сазонця. – Рівне : Волин. обереги, 2017. – 216 с.
Subjects: Монографія
Depositing User: В. Є. Перелигіна
Date Deposited: 17 Oct 2018 07:51
Last Modified: 17 Oct 2018 07:51
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/11568

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year