Біоіндикація стану гідроекосистем за морфологічними та цитогенетичними характеристиками гомеостазу риб

Downloads

Downloads per month over past year

Клименко, М. О. and Бєдункова, О. О. (2017) Біоіндикація стану гідроекосистем за морфологічними та цитогенетичними характеристиками гомеостазу риб. UNSPECIFIED. НУВГП, Рівне.

[img]
Preview
Text
Klimenko_Biedunkova (1).pdf

Download(15MB) | Preview

Abstract

У монографії представлено результати досліджень «відгуку» представників іхтіофауни на комбінації гідрохімічних параметрів річкових гідроекосистем в межах Рівненської області, що зумовлюються рядом природних та антропогенних чинників. Основну увагу приділено аналізу морфологічного та цитогенетичного гомеостазу риб, як чутливих індикаторів екологічного стану водойм. Запропоновано використання інтегральної шкали діагностики «здоров’я» річкових гідроекосистем за цитогенетичними порушеннями еритроцитів крові риб, що дозволяє вести прикладні дослідження з біомоніторингу. Робота адресована студентам і викладачам вищих навчальних закладів II – IV рівнів акредитації, аспірантам і науковим співробітника, фахівцям водного і рибного господарства, охорони природи.

Item Type: Monograph (UNSPECIFIED)
Uncontrolled Keywords: біоіндикація, гідроекосистема, гомеостаз, риби
ISBN: 978-966-327-356-3
УДК: 504:574.58:597.2/.5
ББК: 28.081
Авторський знак: К 49
Бібліографічний опис: Клименко М. О. Біоіндикація стану гідроекосистем за морфологічними та цитогенетичними характеристиками гомеостазу риб : монографія / М. О. Клименко, О. О. Бедункова. – Рівне : НУВГП, 2017. – 302 с.
Subjects: Монографія
Depositing User: В. Є. Перелигіна
Date Deposited: 23 Oct 2018 11:24
Last Modified: 23 Oct 2018 11:24
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/11722

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year