Методичні рекомендації для самостійної підготовки з навчальної дисципліни «Соціологічні аспекти управління інформаційними зв'язками навчальної організації» для здобувачів другого (магістерського) рівня освіти за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом» спеціальності 073 «Менеджмент» денної та заочної форми навчання «Sociological Aspects of Information Organization Management of Educational Organization» for the second (master's) level of education specialty 073 "Management", specialization "Management of educational institution"

Downloads

Downloads per month over past year

07-03-182 Шевчук, Т. Є. (2019) Методичні рекомендації для самостійної підготовки з навчальної дисципліни «Соціологічні аспекти управління інформаційними зв'язками навчальної організації» для здобувачів другого (магістерського) рівня освіти за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом» спеціальності 073 «Менеджмент» денної та заочної форми навчання «Sociological Aspects of Information Organization Management of Educational Organization» for the second (master's) level of education specialty 073 "Management", specialization "Management of educational institution". [Методичне забезпечення]

[img]
Preview
Text
07-03-182 (1).pdf

Download(2MB) | Preview

Abstract

Підготовка майбутнього фахівця до професійної педагогічної та управлінської діяльності у вищих закладах освіти набуває надзвичайної ваги особливо в сучасних умовах, у період реформування освіти. Навчання здобувачів ІІ (магістерського) рівня освіти вимагає від студента серйозної підготовки, прикладання зусиль в оволодінні найновішими формами, методами, засобами професійної діяльності. Практична спрямованість підготовки здобувачів ІІ (магістерського) рівня освіти з управління та менеджменту і наявність у них досвіду викладацької роботи дозволяє вивчати курс «Соціологічні аспекти управління інформаційними зв'язками навчальної організації» шляхом розкриття сутності та змісту навчальних тем дисципліни на лекціях, закріплення матеріалу при його обговоренні та аналізі проблемних ситуацій на практичних заняттях; закріплення знань, умінь і навичок управлінської та педагогічної діяльності під час здачі заліків та іспитів, завдяки значному обсягу самостійної роботи студентів. Навчальна дисципліна належить до складової освітньо-наукової програми, що забезпечує набуття універсальних компетентностей. Міждисциплінарні зв’язки: вивчення дисципліни передбачає наявність базових знань із курсів: «Педагогіка», «Педагогіка вищої школи», «Менеджмент організацій», «Управління навчальною та виховною діяльністю організації», «Психологія управління»; роботу над вивченням спеціальної літератури, активної роботи на заняттях, самостійну роботу та виконання окреслених завдань. Вимоги до компетенцій визначено галузевими стандартами вищої освіти України.

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: 07-03-182, інформаційна система, типологія
Шифр: 07-03-182
За видами робіт: Самостійна робота
Subjects: Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування > 73 Менеджмент
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Суспільних дисциплін
Depositing User: libr_1 Г. М. Рожанчук
Date Deposited: 08 Nov 2019 09:50
Last Modified: 08 Nov 2019 09:50
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/16293

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year