Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Економічні ризики у зовнішньоекономічній діяльності» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Міжнародний бізнес» спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини»

Downloads

Downloads per month over past year

06-12-112 Жемба, А. Й. (2019) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Економічні ризики у зовнішньоекономічній діяльності» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Міжнародний бізнес» спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини». [Методичне забезпечення]

[img]
Preview
Text
06-12-112 (1).pdf

Download(1MB) | Preview

Abstract

Врахування фактора зовнішньоекономічного ризику в процесі прийняття господарських рішень, а також потреба організації та вдосконалення наявних систем управління ризиками цієї діяльності на вітчизняних підприємствах стає об’єктивною необхідністю. Важливим аспектом цього завдання є з’ясування місця системи управління зовнішньоекономічними ризиками у загальній системі корпоративного управління та розробка пропозицій щодо більш ефективної організації і здійснення процедур зовнішньоекономічного ризик-менеджменту. Це дозволить не лише враховувати ризики зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД), але й вправно керувати тими можливостями, які вони в собі несуть для підприємств-суб’єктів ЗЕД. Предметом вивчення дисципліни «Економічні ризики у зовнішньоекономічній діяльності» є теоретичні, науково-методичні засади та практичні аспекти управління зовнішньоекономічною діяльністю промислових підприємств з урахуванням факторів ризику. В процесі вивчення дисципліни розглядаються питання формування системи управління ризиками зовнішньоекономічної діяльності. В курсі розкрито науково-методичний підхід щодо формування портфелю ризиків ЗЕД як однієї із процедур підсистеми управління зовнішньоекономічними ризиками, поетапне здійснення якого дає можливість здійснювати моніторинг або управлінські впливи; систему вибору інструментів управління валютними ризиками за умов невизначеності змін на валютних ринках.

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: 06-12-112, економічні ризики
Шифр: 06-12-112
За видами робіт: Практичні (семінарські) заняття, Самостійна робота
Subjects: Шифр галузі знань > 29 Міжнародні відносини
Шифр галузі знань > 29 Міжнародні відносини > 292 Міжнародні економічні відносини
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Міжнародних економічних відносин
Depositing User: libr_1 Г. М. Рожанчук
Date Deposited: 10 Dec 2019 10:21
Last Modified: 10 Dec 2019 10:21
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/16632

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year