Автоматизоване керування природоохоронними системами очищення металовмісних стічних вод

Downloads

Downloads per month over past year

Филипчук, В. Л. and Древецький, В. В. and Филипчук, Л. В. and Клепач, М. І. (2017) Автоматизоване керування природоохоронними системами очищення металовмісних стічних вод. UNSPECIFIED. НУВГП, Рівне.

[img] Text
Монографія Филипчук.pdf

Download(37MB)

Abstract

В монографії розглянуті нові технологічно-технічні засоби для очищення виробничих стічних вод від важких металів у присутності органічних та неорганічних домішок різного фазово-дисперсного стану. Наведено системи автоматизованого керування параметрами рН та Eh стічних вод, які застосовуються для дозування реагентів, що забезпечує необхідну якість очищення води від важких металів та інших токсичних домішок. Монографія розрахована на інженерно-технічних та наукових працівників промпідприємств, проектних та науково-дослідних організацій, а також може бути корисною аспірантам та студентам, які спеціалізуються в технології очищення стічних вод та автоматизації процесів керування хімічними процесами.

Item Type: Monograph (UNSPECIFIED)
Uncontrolled Keywords: очищення, стічні води, автоматизація, природоохоронна система
УДК: 574.63:66-933.6
ББК: 38.761.2:32.965
Авторський знак: А 22
Бібліографічний опис: Автоматизоване керування природоохоронними системами очищення металовмісних стічних вод : монографія / В. Л. Филипчук, В. В. Древецький, Л. В. Филипчук, М. І. Клепач. – Рівне : НУВГП, 2017. – 288 с. : іл. 93, табл.56, бібліогр. 182 назв.
Subjects: Монографія
Depositing User: В. Є. Перелигіна
Date Deposited: 29 Jan 2020 13:01
Last Modified: 29 Jan 2020 13:01
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/16867

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year