Конспект лекцій з навчальної дисципліни «Казначейська справа» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» усіх форм навчання. TREASURY MANAGEMENT Specialty 072 «Finance, banking and insurance»

Downloads

Downloads per month over past year

06-03-219 Федина, К. М. (2019) Конспект лекцій з навчальної дисципліни «Казначейська справа» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» усіх форм навчання. TREASURY MANAGEMENT Specialty 072 «Finance, banking and insurance». [Методичне забезпечення]

[img] Text
06-03-219.pdf

Download(863kB)

Abstract

Програма нормативної навчальної дисципліни «Казначейська справа» складена відповідно до освітньо-професійної програми підготовки бакалавра спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Предметом вивчення навчальної дисципліни є вивчення організації роботи щодо прийому та зарахування коштів які надходять на рахунки відповідних бюджетів, зберіганні грошових коштів, видачі цих коштів на заходи передбачені бюджетом на відповідний рік, здійсненні обліку та складанні звітності про касове виконання бюджетів. Міждисциплінарні зв’язки: дисципліна «Казначейська система» є складовою блоку нормативних навчальних дисциплін (дисциплін професійної та практичної підготовки) для підготовки студентів за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Вона базується на знаннях отриманих з таких навчальних дисциплін, як «Гроші і кредит», «Фінанси», «Банківська система», «Бюджетна система», «Податкова система», а отримані знання будуть використовуватись у подальшому при вивченні таких дисциплін: «Формування місцевих бюджетів», «Фінансовий менеджмент», «Ринок фінансових послуг». Дисципліна «Казначейська справа» сприяє засвоєнню знань з теоретичних та практичних аспектів формування, розподілу і використання фінансових ресурсів, засад фінансової політики держави і механізму її реалізації, сфер та ланок фінансової системи. Важливим є також ознайомлення із фінансами суб’єктів господарювання та домогосподарств, фінансового та страхового ринків. Необхідними складовими дисципліни є основи фінансового менеджменту, фінансової безпеки держави та міжнародних фінансів. Курс заплановано в ключі цілеспрямованої роботи над вивченням спеціальної літератури, активної роботи на лекціях та під час практичних занять, курсової та самостійної роботи. Вимоги до знань та умінь визначаються галузевими стандартами вищої освіти України.

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: 06-03-219, казначейська справа, казначейство, платіжна система, бюджетні рахунки
Шифр: 06-03-219
За видами робіт: Конспект лекцій
Subjects: Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування > 72 Фінанси, банківська справа та страхування
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Фінансів та економіки природокористування
Depositing User: libr_1 Г. Д. Рожанчук
Date Deposited: 20 Mar 2020 15:29
Last Modified: 20 Mar 2020 15:29
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/17452

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year