Силабус навчальної дисципліни "Методологія наукових досліджень у сфері правоохоронної діяльності" для здобувачів вищої освіти ступеня «магістр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Правоохоронна діяльність», спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність»

Downloads

Downloads per month over past year

07-05-10S Мельничук, Ю. І. (2020) Силабус навчальної дисципліни "Методологія наукових досліджень у сфері правоохоронної діяльності" для здобувачів вищої освіти ступеня «магістр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Правоохоронна діяльність», спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність». [Силабус]

[img] Text
07-05-10s.pdf

Download(442kB)

Abstract

Програма навчальної дисципліни «Методологія наукових досліджень у правоохоронній діяльності» складена відповідно до освітньо-професійної програми підготовки магістра спеціальності «Правоохоронна діяльність» та є теоретичною основою сукупності знань та вмінь, що формують професійний рівень майбутнього фахівця. Вивчення дисципліни передбачає формування культури та навичок проведення досліджень, упровадження їх результатів у практику діяльності організацій. Предмет вивчення – є система загальних принципів і підходів наукового пізнання, методи, технології пізнання, що пов’язані з науковою та практичною професійною діяльністю в галузі права. Мета навчальної дисципліни полягає у підготовці та залученні здобувачів освіти до здійснення науководослідницької діяльності, ознайомлення їх зі стратегією та тактикою проведення досліджень, надання їм певних знань щодо методології, методики й інструментарію дослідження та підготовки ними публікації, кваліфікаційних робіт. Навчитись застосовувати в дослідженнях методи аналізу інформаційних джерел та організації наукової праці.

Title in English

SYLLABUS METHODOLOGY OF SCIENTIFIC RESEARCH IN THE FIELD OF LAW ENFORCEMENT ОК.5 Code in Educational Program Educational level: master's (second) 26 Fields of knowledge: «Civil security» 262 Field of study: «Law enforcement activities» Specialization: Educational Program: «Law enforcement activities»

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 07-05-10S
Шифр: 07-05-10S
Subjects: Шифр галузі знань > 26 Цивільна безпека
Шифр галузі знань > 26 Цивільна безпека > 262 Правоохоронна діяльність
Divisions: Навчально-науковий інститут права > Правових природоохоронних дисциплін
Depositing User: libr_1 Г. Д. Рожанчук
Date Deposited: 20 Oct 2020 12:41
Last Modified: 20 Oct 2020 13:47
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/18931

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year