Силабус навчальної дисципліни «Технології розподілених систем та паралельних обчислень» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Інформаційні системи та технології», 126 "Інформаційні системи та технології"

Downloads

Downloads per month over past year

04-05-10S Парфенюк, О. В. (2020) Силабус навчальної дисципліни «Технології розподілених систем та паралельних обчислень» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Інформаційні системи та технології», 126 "Інформаційні системи та технології". [Силабус]

[img] Text
04-05-10S.pdf

Download(1MB)

Abstract

Мета вивчення дисципліни “ Технології розподілених систем та паралельних обчислень” — оволодіння знаннями організації розподілених систем та паралельних обчислень, вироблення практичних навичок застосування отриманих знань для розробки ефективних паралельних програм з використанням сучасних технологій паралельного та розподіленого програмування. Оволодіння цією дисципліною повинне виробити у студентів навички практичної розробки програмного забезпечення з використанням паралельних та розподілених обчислень для відповідних типів високопродуктивних, паралельних або розподілених обчислювальних систем.

Title in English

SYLLABUS Technologies of distributed systems and parallel computing 28 Code in Educational Program Educational level: Bachelor’s (first) 12 Fields of knowledge Information Technology 126 Fields of study: Information systems and technologies Educational Program: «Information systems and technologies»

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 04-05-10S, технології розподілених систем, паралельні обчислення
Шифр: 04-05-10S
Subjects: Шифр галузі знань > 12 Інформаційні технології
Шифр галузі знань > 12 Інформаційні технології > 126 Інфомаційні системи і технології
Divisions: Навчально-науковий інститут автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки > Комп'ютерних технологій та економічної кібернетики
Depositing User: libr_1 Г. Д. Рожанчук
Date Deposited: 06 Nov 2020 15:08
Last Modified: 07 Nov 2020 12:24
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/19094

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year