Силабус навчальної дисципліни «Комп’ютерна дискретна математика» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Інтернет речей» спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення»

Downloads

Downloads per month over past year

04-01-12S Мічута, О. Р. (2020) Силабус навчальної дисципліни «Комп’ютерна дискретна математика» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Інтернет речей» спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення». [Силабус]

[img] Text
04-01-12S.pdf

Download(652kB)

Abstract

Навчальна дисципліна «Комп’ютерна дискретна математика» входить до циклу загальної підготовки студентів-бакалаврів зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» і є важливою складовою фундаментальної підготовки фахівців в галузі інформаційних технологій. До дискретної математики входять як традиційні розділи математики (математична логіка, алгебра, теорія множин), так і нові, що швидко розвиваються і пов'язані, в першу чергу, із бурхливим розвитком комп'ютерної техніки та інформаційних технологій (булева алгебра, теорія графів тощо). Якщо донедавна дискретна математика як розділ математики була сферою інтересів лише вузького кола фахівців, то тепер, у зв'язку з масовим використанням комп'ютерної техніки, вона перетворилася на важливу наукову дисципліну, що є необхідною для сучасних прикладних досліджень. Основу курсу «Комп’ютерна дискретна математика» складають математичні методи обробки, аналізу та перетворення дискретної інформації. В рамках дисципліни акцент робиться на вивченні не тільки основних понять і теоретичних результатів, а й підходів та алгоритмів розв'язання деяких прикладних задач, а також здобутті навичок практичного застосування апарату дискретної математики для розв'язання конкретних задач. Вивчення здобувачами основ дискретної математики в рамках пропонованого курсу дозволить краще оволодіти фаховими дисциплінами, а також використовувати апарат дискретної математики для подальших прикладних досліджень. Мета дисципліни полягає в формуванні та поглибленні теоретичних знань з сучасної дискретної математики, розуміння математичних основ комп'ютерної логіки та алгоритмізації задач і практичних навичок застосування апарату дискретної математики для розв'язання прикладних задач з комп’ютерного моделювання та дослідження складних процесів і систем. Основними завданнями вивчення дисципліни є набуття компетентностей на основі засвоєння основних теоретичних положень дискретної математики, математичних методів та алгоритмів розв'язання прикладних задач, отримання практичних навичок використання методів дискретної математики для розв’язання задач комп’ютерної математики та програмування.

Title in English

SYLLABUS COMPUTER DISCRETE MATHEMATICS ОК 11 Code in Educational Program Educational level: Bachelor’s (first) 12 Fields of knowledge Information technologies 121 Field of study: «Software engineering» Specialization: «Internet of things» Educational Program: «Internet of things»

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 04-01-12S, комп’ютерна дискретна математика
Шифр: 04-01-12S
Subjects: Шифр галузі знань > 12 Інформаційні технології
Шифр галузі знань > 12 Інформаційні технології > 121 Інженерія програмного забезпечення
Divisions: Навчально-науковий інститут автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки > Комп’ютерних наук
Depositing User: libr_1 Г. Д. Рожанчук
Date Deposited: 09 Feb 2021 10:21
Last Modified: 09 Feb 2021 10:21
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/19718

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year