Силабус навчальної дисципліни «Управління міжнародними проєктами» для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за освітньопрофесійною програмою спеціальності: 073 «Менеджмент» (спеціалізація «Управління проєктами»)

Downloads

Downloads per month over past year

06-08-230S Скрипчук, П. М. (2022) Силабус навчальної дисципліни «Управління міжнародними проєктами» для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за освітньопрофесійною програмою спеціальності: 073 «Менеджмент» (спеціалізація «Управління проєктами»). [Силабус]

[img] Text
06-08-230S.pdf

Download(773kB)

Abstract

Метою викладання навчальної дисципліни є оволодіння здобувачами вищої освіти знаннями щодо: сутності, принципів, методик, інструментів управління міжнародними проєктами; використання правових основ та нормативної бази для написання й подачі міжнародних проєктів; особливостей оформлення матриці, бюджету, ризиків та сталості у проєктах; використання в освітній діяльності європейських програм Горизонт, Еразмус та інших фондів; оцінки суспільної, екологічної, економічної значимисті проєктів; використання основ проєктного аналізу для залучення інвестицій банківськими структурами; виявлення причин і наслідків невдалих проєктів; планування і розробки талості в міжнародних проєктах та ін. Основними завданнями навчальної дисципліни є набуття компетенцій щодо: здатність розв’язувати складні задачі і проблеми у сфері проєктного менеджменту, що передбачають проведення досліджень та здійснення інновацій за невизначеності умов і вимог; розробляти проекти, управляти ними, виявляти ініціативу та підприємливість; здатність планувати та управляти термінами; в управлінні міжнародними проєктами застосовуючи каскадні та гнучкі підходи із застосуванням спеціальних інформаційних систем; здатність планувати ресурси, закупівлі та бюджет проєкту та управляти ними з урахуванням систем управління ризиками та змінами; здатність управляти ризиками та змінами проєкту тощо. Методи викладання та технології: практичні заняття, семінари, обговорення, практичні кейси, міжнародні проєкти, презентації, лекції, ситуаційні дослідження, інформаційні технології, отримання практичних навиків з проведення оцінки міжнародних проєктів для бізнесу.

Title in English

SYLLABUS Management of international projects ВВ.1.1. Code in Educational Program Educational level: master's (two) 07 Fields of knowledge: Management and administration 073 Specialty: «Management» Еducational and professional programs of specialties: «Management» (Project Management)

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 06-08-230S, управління, міжнародні проєкти
Шифр: 06-08-230S
Subjects: Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування
Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування > 73 Менеджмент
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Менеджменту
Depositing User: Н.В. Тарасюк
Date Deposited: 03 Feb 2022 12:44
Last Modified: 03 Feb 2022 12:44
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/22847

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year