Силабус навчальної дисципліни «Управління експертизою товарів і послуг» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою спеціальності 073 «Менеджмент»

Downloads

Downloads per month over past year

06-08-201S Скрипчук, П. М. (2022) Силабус навчальної дисципліни «Управління експертизою товарів і послуг» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою спеціальності 073 «Менеджмент». [Силабус]

[img] Text
06-08-201S.pdf

Download(656kB)

Abstract

Метою викладання навчальної дисципліни є оволодіння здобувачами вищої освіти основами експертизи та організації в управління експертизою товарів і послуг підприємства, а саме: загальні та прикладні питання товарознавства щодо продовольчих і не продовольчих товарів, сфери надання послуг, ідентифікація товарів, маркування продукції, основи стандартизації і сертифікації якості продукції та послуг, технології проведення експертизи продукції, попередження фальсифікації продукції, способи захисту споживачів від не якісних послуг, технології та засоби управління бізнес-процесами з використанням інформаційного та програмного забезпечення. Основними завданнями навчальної дисципліни є висвітлення теоретичних основ з питань методології управління експертизою товарів і послуг підприємства, як виробничої, так і невиробничої сфер. Методи викладання та технології: практичні заняття, семінари, обговорення, презентації, лекції, ситуаційні дослідження та інші; інформаційні технології, отримання практичних навиків з проведення спеціальних експертиз та ін.

Title in English

SYLLABUS Management of examination of goods and services ВБ -1.2 Code in Educational Program Educational level: bachelor’s (first) 07 Fields of knowledge: Management and administration 073 Specialty: «Management» Еducational and professional programs of specialties: «Management of organizations and administration»

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 06-08-201S, управління експертизою, товари, послуги
Шифр: 06-08-201S
Subjects: Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування
Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування > 73 Менеджмент
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Менеджменту
Depositing User: Н.В. Тарасюк
Date Deposited: 22 Feb 2022 09:59
Last Modified: 22 Feb 2022 09:59
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/23075

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year