Методичні вказівки та навчальні завдання з розвитку англомовного професійного спілкування до практичних занять і самостійної роботи для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Водні біоресурси та аквакультура» спеціальності 207 «Водні біоресурси та аквакультура» галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» усіх форм навчання.

Завантажень

Завантажень за місяць протягом останнього року

06-09-92М Масло, І. М. та Мудрик, Д. П. та Голубєва, І. В. (2024) Методичні вказівки та навчальні завдання з розвитку англомовного професійного спілкування до практичних занять і самостійної роботи для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Водні біоресурси та аквакультура» спеціальності 207 «Водні біоресурси та аквакультура» галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» усіх форм навчання. [Методичне забезпечення]

[img] Text
06-09-92М.pdf

Download(3MB)

Анотація

У сучасному світі, де аквакультура активно інтегрується в глобальну продовольчу систему, знання іноземної мови стає незамінним інструментом для професійного успіху фахівця з водних біоресурсів та аквакультури. Володіння англійською мовою дозволяє: ➢ Працювати в міжнародних компаніях та організаціях, займаючись вирощуванням цінних видів риб чи інших водних організмів, розробкою нових кормів чи лікарських препаратів, а також впровадженням екологічно чистих технологій у аквакультурі. ➢ Брати активну участь у розробці та впровадженні міжнародних програм з охорони водних біоресурсів та сталого розвитку аквакультури. ➢ Обмінюватися досвідом з колегами з інших країн, сприяючи розробці ефективних стратегій управління водними ресурсами. ➢ Вносити свій внесок у вирішення глобальних проблем у сфері харчової безпеки та збереження біорізноманіття. ➢ Представляти свої досягнення на світовій арені, публікуючи результати своїх наукових досліджень у міжнародних журналах та беручи участь у конференціях. ➢ Бути конкурентоспроможним на ринку праці, отримуючи більш високу заробітну плату та кар’єрне зростання. ➢ Реалізовувати свої амбіції та стати успішним фахівцем у галузі водних біоресурсів та аквакультури.

Тип елементу : Методичне забезпечення
Ключові слова: 06-09-92М
Шифр: 06-09-92М
За видами робіт: Практичні (семінарські) заняття, Самостійна робота
Тематики: Шифр галузі знань > 20 Аграрні науки та продовольство
Шифр галузі знань > 20 Аграрні науки та продовольство > 207 Водні біоресурси та аквакультура
Підрозділи: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Іноземних мов
Користувач, що депонує: В. Є. Перелигіна
Дата внесення: 31 Жов 2024 13:05
Останні зміни: 31 Жов 2024 13:05
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/31405
Перегляд елементу Перегляд елементу

Завантажень

Завантажень за місяць протягом останнього року