Елементи, в яких автор: "Турченюк, В. О."

Вгору на рівень
Експорт в [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Групувати за: Тип елементу | Немає групування
Число елементів: 13.

Книга

Кусковець, С. Л. та Шаталов, О. С. та Турченюк, В. О. (2012) Основи теорії горіння та вибуху. НУВГП, Рівне, Україна.

Монографія

Сташук, В. А. та Рокочинський, А. М. та Мендусь, П. І. та Турченюк, В. О. (2016) Рис Придунав'я. НЕ ВИЗНАЧЕНО. Грінь Д. С., Херсон.

Стаття

Турченюк, В. О. та Turcheniuk, V. О. (2017) ПОКРАЩЕННЯ ЕКОЛОГО-МЕЛІОРАТИВНОГО СТАНУ ҐРУНТІВ РИСОВИХ ЗРОШУВАЛЬНИХ СИСТЕМ ШЛЯХОМ ЇХ ГЛИБОКОГО РОЗПУШЕННЯ. Вісник Національного університету водного господарства та природокористування (3(79)). с. 3-11.

Турченюк, В. О. та Turchenіuk, V. O. (2016) ФІЛЬТРАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ НА РИСОВИХ ЗРОШУВАЛЬНИХ СИСТЕМАХ ТА ЇХ ВПЛИВ НА ФОРМУВАННЯ ЕКОЛОГО-МЕЛІОРАТИВНОГО СТАНУ ҐРУНТІВ. Вісник Національного університету водного господарства та природокористування (2(74)). с. 56-62.

Турченюк, В. О. та Фроленкова, Н. А. та Рокочинський, А. М. та Turchenіuk, V. O. та Frolenkova, N. A. та Rokochynskyi, A. M. (2016) СИСТЕМНА ОПТИМІЗАЦІЯ ПРИРОДНО-МЕЛІОРАТИВНОГО РЕЖИМУ РИСОВИХ ЗРОШУВАЛЬНИХ СИСТЕМ НА ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНИХ ЗАСАДАХ. Вісник Національного університету водного господарства та природокористування (3 (75)). с. 3-10.

Турченюк, В. О. та Приходько, Н. В. та Рокочинський, А. М. та Turchenіuk, V. O. та Prykhodko, N. V. та Rokochynskyі, A. M. (2016) ПІДВИЩЕННЯ ДРЕНОВАНОСТІ РИСОВИХ ЗРОШУВАЛЬНИХ СИСТЕМ ШЛЯХОМ ГЛИБОКОГО РОЗПУШЕННЯ ҐРУНТІВ. Вісник Національного університету водного господарства та природокористування (4(76)). с. 31-38.

Мендусь, П. І. та Мендусь, С. П. та Турченюк, В. О. та Філіпчук, Б. А. та Рокочинський, А. М. та Mendus, P. I. та Mendus, S. P. та Turcheniuk, V. O. та Filipchuk, B. A. та Rokochуnskyі, A. M. (2015) ДРЕНАЖ НА РИСОВИХ СИСТЕМАХ ТА КОМПЛЕКСНА ОЦІНКА ЙОГО ЕФЕКТИВНОСТІ. Вісник Національного університету водного господарства та природокористування (3(71)). с. 248-251.

Турченюк, В. О. та Рокочинський, А. М. та Мендусь, П. І. та Мендусь, С. П. та Turcheniuk, V. A. та Rokochynskyi, A. M. та Mendus, P. I. та Mendus, S. P. (2015) ДО ОЦІНЮВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПРИДУНАЙСЬКИХ РИСОВИХ ЗРОШУВАЛЬНИХ СИСТЕМ. Вісник Національного університету водного господарства та природокористування (3(71)). с. 306-312.

Рокочинський, А. М. та Кропивко, С. М. та Турченюк, В. О. та Rokochynskyі, A. М. та Kropyvko, S. M. та Turcheniuk, V. О. (2015) ЩОДО МОЖЛИВОСТІ ВИРОЩУВАННЯ РИСУ БЕЗ ПОСТІЙНОГО ЗАТОПЛЕННЯ НА РИСОВИХ КАРТАХ РІЗНИХ КОНСТРУКЦІЙ В УМОВАХ ПРИДУНАЙСЬКИХ РИСОВИХ СИСТЕМ. Вісник Національного університету водного господарства та природокористування (3(71)). с. 313-318.

Турченюк, В. О. та Рокочинський, А. М. та Turcheniuk, V. О. та Rokochynskyi, A. M. (2014) ОПТИМІЗАЦІЯ ПРИРОДНО-МЕЛІОРАТИВНОГО РЕЖИМУ РИСОВИХ ЗРОШУВАЛЬНИХ СИСТЕМ НА ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНИХ ЗАСАДАХ. Вісник Національного університету водного господарства та природокористування (2(66)). с. 3-9.

Турченюк, В. О. та Сокірко, І. О. та Жовтоног, М. І. (2011) ПОКРАЩЕННЯ ЕКОЛОГО-МЕЛІОРАТИВНОГО СТАНУ РИСОВИХ СИСТЕМ ДЕЛЬТИ ДУНАЮ. Вісник Національного університету водного господарства та природокористування (2(54)). с. 72-78.

Опис дисципліни

Турченюк, В. О. та Волк, П. П. та Turcheniuk, V. О. та Volk, P. P. (2018) Інженерні меліорації (укр.) Engineering melioration (en.). [Опис дисципліни]

Турченюк, В. О. та Turcheniuk, V. О. (2018) Інженерний захист територій від шкідливої дії води (укр.) The engineering protecting of territories is from the harmful action of water (en.). [Опис дисципліни]

Цей список був створений у Wed Jun 20 22:51:10 2018 UTC.