За типом

Вгору на рівень
Експорт в [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Групувати за: Автори | Тип елементу
Перейти до: Монографія
Число елементів: 8.

Монографія

Безтелесна, Л. І. та Печенюк, А. В. (2016) Управління професійним розвитком науково-педагогічних працівників. НЕ ВИЗНАЧЕНО. НУВГП, Рівне.

Клименко, І. В. та Акімов, О. О. та Афонін, Е. А. (2016) Сучасні моделі компетенцій державних службовців. НЕ ВИЗНАЧЕНО. Центр учбової літератури, Київ.

Кузнєцова, Т. В. та Сіпайло, Л. Г. (2016) Економічний механізм стимулювання еколого-інноваційного розвитку промислових підприємств регіону. НЕ ВИЗНАЧЕНО. НУВГП, Рівне.

Малигіна, В. Д. та Холодова, О. Ю. та Акімова, Л. М. (2016) Методологія наукових досліджень. НЕ ВИЗНАЧЕНО. НУВГП, Рівне.

Мічута, О. Р. та Мартинюк, П. М. та Герус, В. А. (2016) Математичне моделювання процесів хімічної та контактної суфозій в грунтах. НЕ ВИЗНАЧЕНО. НУВГП, Рівне.

Міщук, Г. Ю. та Шишкіна, О. О. (2016) Пенсійне забезпечення в Україні: оцінка стану та моделювання трансформації. НЕ ВИЗНАЧЕНО. НУВГП, Рівне.

Ромашко, В. М. (2016) ДЕФОРМАЦІЙНО-СИЛОВА МОДЕЛЬ ОПОРУ БЕТОНУ ТА ЗАЛІЗОБЕТОНУ. НЕ ВИЗНАЧЕНО. НУВГП, Рівне.

Сташук, В. А. та Рокочинський, А. М. та Мендусь, П. І. та Турченюк, В. О. (2016) Рис Придунав'я. НЕ ВИЗНАЧЕНО. Грінь Д. С., Херсон.

Цей список був створений у Wed Jan 16 10:26:34 2019 UTC.