Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт здобувачами вищої освіти зі спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій" з дисципліни "Основи фотограмметрії" Частина ІІ "Цифрові технології в фотограмметрії"

Downloads

Downloads per month over past year

05-04-81 Трохимець, С. М. and Левчук, Н. В. (2018) Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт здобувачами вищої освіти зі спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій" з дисципліни "Основи фотограмметрії" Частина ІІ "Цифрові технології в фотограмметрії". [Методичне забезпечення]

[img]
Preview
Text
05-04-81.pdf

Download(3MB) | Preview

Abstract

Методичні вказівки складено відповідно до програми навчальної дисципліни "Основи фотограмметрії" та призначені для здобувачів вищої освіти першого бакалаврського рівня зі спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій" денної та заочної форм навчання. Лабораторні роботи з дисципліни мають за мету закріплення теоретичних знань та їх практичне застосування для опрацювання матеріалів аерознімання з використанням сучасних програмно-технічних комплексів для побудови на їх основі цифрових моделей рельєфу та цифрових ортофотопланів місцевості. Крім методичних вказівок студенти використовують інструктивні та нормативні матеріали, набуті знання з геодезії, дистанційного зондування, а також спеціальну літературу. Для виконання лабораторних робіт студенти використовують аерознімки на паперових носіях і в електронному вигляді та спеціалізовані програмно-технічні засоби. Лабораторні роботи студенти виконують відповідно до заданого викладачем варіанта. Отримані результати викладач перевіряє на точність виконання орієнтувань знімків, правильність побудови ЦМР та якість оформлення ортофотоплану. Лабораторні роботи проводяться у спеціалізованій фотограмметричній лабораторії, обладнаній цифровими фотограмметричними станціями. Завдання виконуються на реальних аерофотоматеріалах. В процесі виконання робіт вирішуються реальні виробничі завдання. В методичних вказівках подано загальні теоретичні положення за винесеними на розгляд темами лабораторних робіт, розглянуто порядок виконання робіт та приклади отриманих результатів.

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: 05-04-81, основи фотограмметрії, виконання ортофототрансформування, оформлення ортофотоплану
Шифр: 05-04-81
За видами робіт: Лабораторні роботи
Subjects: Шифр галузі знань > 19 Архітектура та будівництво
Шифр галузі знань > 19 Архітектура та будівництво > 193 Геодезія та землеустрій
Divisions: Навчально-науковий інститут агроекології та землеустрою > Геодезії та картографії
Depositing User: libr_1 Г. М. Рожанчук
Date Deposited: 15 Jun 2018 08:33
Last Modified: 15 Jun 2018 08:33
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/10003

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year