Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Основи дистанційного зондування» здобувачами вищої освіти зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»

Downloads

Downloads per month over past year

05-04-82 Трохимець, С. М. and Прокопчук, А. В. (2018) Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Основи дистанційного зондування» здобувачами вищої освіти зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». [Методичне забезпечення]

[img]
Preview
Text
05-04-82.pdf

Download(10MB) | Preview

Abstract

Методичні вказівки складено відповідно до програми навчальної дисципліни «Основи дистанційного зондування» та призначено для здобувачів вищої освіти першого бакалаврського рівня зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» денної та заочної форм навчання. Лабораторні роботи з дисципліни мають за мету ознайомити студентів з основними принципами опрацювання растрових зображень, навчити виконувати геометричне трансформування та орторектифікацію космічних знімків, формувати мозаїки зображень з метою створення географічно прив'язаної моделі для наступного топографічного або тематичного картографування. Використовувати профільні інструменти та цифрові моделі рельєфу для топографічного аналізу території, проводити дослідження території за зображеннями у різних зонах спектру. Для реалізації завдань лабораторних робіт студенти використовують спеціалізоване програмне забезпечення та широкий спектр вихідних даних у вигляді матеріалів багатозонального космічного знімання з різних знімальних систем, цифрових моделей поверхні та рельєфу, векторних шарів та іншої допоміжної інформації. В методичних вказівках наведено порядок виконання лабораторних робіт та приклади отриманих результатів.

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: 05-04-82, основи дистанційного зондування
Шифр: 05-04-82
За видами робіт: Лабораторні роботи
Subjects: Шифр галузі знань > 19 Архітектура та будівництво
Шифр галузі знань > 19 Архітектура та будівництво > 193 Геодезія та землеустрій
Divisions: Навчально-науковий інститут агроекології та землеустрою > Геодезії та картографії
Depositing User: libr_1 Г. М. Рожанчук
Date Deposited: 15 Jun 2018 08:33
Last Modified: 15 Jun 2018 08:33
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/10005

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year