Робоча програма з дисципліни «Ціноутворення» для студентів, які навчаються за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Program of the Discipline “PRICING” Specialty 072 «Finance, banking and insurance»

Downloads

Downloads per month over past year

06-03-57 Заячківська, О. В. (2018) Робоча програма з дисципліни «Ціноутворення» для студентів, які навчаються за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Program of the Discipline “PRICING” Specialty 072 «Finance, banking and insurance». [Робочі програми]

[img]
Preview
Text
06-03-57.pdf

Download(828kB) | Preview

Abstract

Дисципліна «Ціноутворення» сприяє засвоєнню знань з теоретичних та практичних аспектів формування ціни у різних сферах діяльності. Навчальний матеріал дисципліни «Ціноутворення» викладається в десяти темах, які об’єднанні у двох змістових модулях. Дисципліна включає базові теми, які формують систему знань щодо основ теорії та методології ціноутворення, розвитку системи цін, механізму формування та функціонування ринкових цін, принципів формування цін в галузях народного господарства (промисловості, будівництві, сільському і водному господарстві та у сфері послуг), методологічних основ формування роздрібних цін на товари народного споживання, встановлення тарифів на вантажні перевезення і послуги.

Item Type: Робочі програми
Uncontrolled Keywords: 06-03-57, ціноутворення, функції ціни, принципи ціноутворення, попит, пропозиція, ринкова ціна, витрати підприємства, собівартість, цілі ціноутворення, цінова дискримінація.
Шифр: 06-03-57
Subjects: Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування
Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування > 72 Фінанси, банківська справа та страхування
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Фінансів та економіки природокористування
Depositing User: В. Є. Перелигіна
Date Deposited: 13 Nov 2018 08:03
Last Modified: 13 Nov 2018 08:03
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/12151

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year