Методичні вказівки до курсової роботи з навчальної дисципліни "Контроль та управління якістю продукції" для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітньої програми "Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів"

Downloads

Downloads per month over past year

03-09-23 Житковський, В. В. and Ковалик, І. В. (2018) Методичні вказівки до курсової роботи з навчальної дисципліни "Контроль та управління якістю продукції" для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітньої програми "Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів". [Методичне забезпечення]

[img]
Preview
Text
03-09-23 (1).pdf

Download(1MB) | Preview

Abstract

Курсова робота з дисципліни "Контроль та управління якістю продукції" передбачає розробку технологічного регламенту на виготовлення певного виду будівельних матеріалів, виробів чи конструкцій згідно специфічних вихідних даних щодо сировини, технології, продуктивності. Технологічний регламент згідно з ДСТУ 1.0-93 „Державна система стандартизації України. Основні положення” є основним нормативним документом, який визначає оптимальний технологічний режим, порядок проведення операцій технологічного процесу, який надає можливість забезпечувати випуск продукції заданої якості, безпечні умови праці, а також вимоги по охороні навколишнього середовища. Дотримання вимог технологічного регламенту на підприємстві є обов'язковим, тому що гарантує якість виготовленої продукції, раціональне та економічне ведення технологічного процесу, збереження обладнання, виключення можливості виникнення аварій і забруднення виробничого і навколишнього середовища, безпеку ведення технологічного процесу. Текст регламенту повинен відповідати вимогам ГОСТ 2.105. Він повинен бути коротким, точним, не допускати різних тлумачень. Необхідно уникати довгих, розпливчатих, неконкретних описів, формулювань та повторів. Недопустимі змістові протиріччя. Завдання на виконання роботи видає викладач індивідуально кожному студенту. Зазвичай завдання на курсової роботи пов'язане з темою дипломного проекту, що його буде розробляти студент. У завданні вказується назва матеріалу, виробу чи конструкції; технологія його виготовлення; сировина; продуктивність та вихідні дані для розрахункової частини.

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: 03-09-23, управління якістю продукції
Шифр: 03-09-23
За видами робіт: Курсова робота (проект)
Subjects: Шифр галузі знань > 19 Архітектура та будівництво
Шифр галузі знань > 19 Архітектура та будівництво > 192 Будівництво та цивільна інженерія
Divisions: Навчально-науковий інститут будівництва та архітектури > Технології будівельних виробів і матеріалознавства
Depositing User: libr_1 Г. М. Рожанчук
Date Deposited: 24 Jan 2019 12:58
Last Modified: 24 Jan 2019 12:58
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/13117

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year