Методичні вказівки до проходження першої виробничої практики для студентів 3 курсу напряму підготовки 6.060101 "Будівництво" професійного спрямування "Автомобільні дороги та аеродроми"

Downloads

Downloads per month over past year

053-131 Супрунюк, В. В. (2013) Методичні вказівки до проходження першої виробничої практики для студентів 3 курсу напряму підготовки 6.060101 "Будівництво" професійного спрямування "Автомобільні дороги та аеродроми". [Методичне забезпечення]

[img]
Preview
Text
053-131.pdf

Download(758kB) | Preview

Abstract

Виробнича практика є однією з найважливіших видів навчальної роботи і невід¢ємною складовою частиною процесу підготовки висококваліфікованих спеціалістів. Виробнича практика проводиться протягом чотирьох тижнів у провідних дорожніх організаціях як рівненської області так і інших областей України. Терміни проходження практики визначаються щорічно навчальним планом. Проведення практики здійснюється на основі робочої програми, яка погоджена з підприємствами майбутніх баз практики. Робоча програма практики є документом, виконання якої є обов'язковим для університету, підприємства, керівника практики та студента-практиканта. Контроль за виконанням виробничої практики здійснюється керівником практики, завідувачами випускових кафедр, представниками ректорату і внутрішньовузівської інспекторської групи, а також кваліфікованими спеціалістами від підприємств (організацій). Виробничу практику студент проходить на посадах дублера-майстра, дублера ІТР та інших, працюючи за однією або декількома будівельними спеціальностями на об'єктах автомобільно-дорожнього призначення.

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: Практика, навчальний план, робоча програма, 053-131
Шифр: 053-131
За видами робіт: Практика
Subjects: За напрямами > 06 - Будівництво та архітектура > 0601 - Будівництво та архітектура
Divisions: Навчально-науковий інститут будівництва та архітектури > Автомобільних доріг, основ та фундаментів
Depositing User: libr_2 Д. А. Пелех
Date Deposited: 15 Jul 2014 08:38
Last Modified: 02 Jul 2016 06:47
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/133

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year