Методичні рекомендації та навчальні завдання для розвитку мовленнєвих компетентностей до практичних занять з дисципліни «Ділова іноземна мова (англійська)» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ІІІ курсу спеціальності 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа»

Downloads

Downloads per month over past year

06-09-44 Ботвінко-Ботюк, О. М. and Осецька, Н. Ф. (2019) Методичні рекомендації та навчальні завдання для розвитку мовленнєвих компетентностей до практичних занять з дисципліни «Ділова іноземна мова (англійська)» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ІІІ курсу спеціальності 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа». [Методичне забезпечення]

[img]
Preview
Text
06-09-44 (1).pdf

Download(1MB) | Preview

Abstract

Методичні рекомендації та навчальні завдання для розвитку мовленнєвих компетентностей до практичних занять з дисципліни «Ділова іноземна мова (англійська)» націлено на навчання іншомовній комунікації англійською мовою у сфері туристичної галузі. Навчальні завдання призначено для студентів спеціальності 242 «Туризм» та 241 «Готельно-ресторанна справа», які мають намір розвинути мовні навички практичного застосування англійської мови ділового спрямування до рівня А2-В1, а також для широкого кола бажаючих оволодіти лексикою туристичної індустрії. Методичні рекомендації побудовано за тематичним принципом. Структуру підпорядковано цілям навчання основним видам мовленнєвої діяльності: читанню, говорінню (діалогічному та монологічному) і писемному мовленню. Зміст сприяє продуктивному засвоєнню лексики сфери туризму, допомагає формуванню необхідних навичок ділового спілкування та розвитку креативного мислення студентів. Особливою рисою є його придатність для самостійної роботи та поглиблення знань студентів з ділової англійської мови. Методичні рекомендації та навчальні завдання стануть в нагоді студентам вищої школи, слухачам спеціалізованих курсів і тим, хто бажає підвищити свій рівень англійської мови з цього фаху.

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: 06-09-44, ділова іноземна мова (англійська)
Шифр: 06-09-44
За видами робіт: Вивчення дисципліни
Subjects: Шифр галузі знань > 24 Сфера обслуговування > 241 Готельно-ресторанна справа
Шифр галузі знань > 24 Сфера обслуговування > 242 Туризм
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Іноземних мов
Depositing User: libr_1 Г. М. Рожанчук
Date Deposited: 05 Nov 2019 09:29
Last Modified: 05 Nov 2019 09:29
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/16222

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year