Методичні вказівки до виконання практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Охорона праці в галузі» для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за освітньо-професійною програмою «Лісове господарство» спеціальності 205 «Лісове господарство» денної та заочної форм навчання (частина 2)

Downloads

Downloads per month over past year

03-10-15 Кусковець, С. Л. (2019) Методичні вказівки до виконання практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Охорона праці в галузі» для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за освітньо-професійною програмою «Лісове господарство» спеціальності 205 «Лісове господарство» денної та заочної форм навчання (частина 2). [Методичне забезпечення]

[img] Text
03-10-15 (1).pdf

Download(1MB)

Abstract

Питання створення безпечних і здорових умов праці, профілактики виробничого травматизму та профзахворювань будуть залишатися актуальними впродовж існування самої праці. За останні роки можна говорити про різну динаміку виробничого травматизму у різних галузях економіки України, але підвищена увага до цієї проблеми пояснюється тим, що, незважаючи на заходи, які вживаються роботодавцями, рівень виробничого травматизму в цілому в країні залишається на рівні значно вищому ніж в країнах Європейського союзу. Через низький рівень охорони праці на більшості підприємств, Україна щорічно несе значні втрати трудових ресурсів і фінансових коштів, і якщо кожна розвинена країна світу щорічно втрачає в результаті нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань близько 4% свого ВВП, то Україні збитки від таких випадків обходяться у 60 млрд. гривень щорічно. Методичні вказівки для виконання практичних занять (частина 2) містять тематику відповідно до другого змістового модуля «Безпека праці та профілактика виробничого травматизму» робочої програми навчальної дисципліни «Охорона праці в галузі».

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: 03-10-15, охорона праці в галузі
Шифр: 03-10-15
За видами робіт: Практичні (семінарські) заняття, Самостійна робота
Subjects: Шифр галузі знань > 20 Аграрні науки та продовольство > 205 Лісове господарство
Divisions: Навчально-науковий інститут будівництва та архітектури > Охорони праці та безпеки життєдіяльності
Depositing User: libr_1 Г. Д. Рожанчук
Date Deposited: 29 Jan 2020 12:13
Last Modified: 29 Jan 2020 12:13
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/16860

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year