Методичні вказівки до виконання практичних та самостійної робіт з навчальної дисципліни «Охорона праці в галузі» для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за освітньо-професійними програмами «Автомобільні дороги та аеродроми», «Мости і транспортні тунелі» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за всіма формами навчання (частина 2)

Downloads

Downloads per month over past year

03-10-18 Шаталов, О. С. and Кусковець, С. Л. (2020) Методичні вказівки до виконання практичних та самостійної робіт з навчальної дисципліни «Охорона праці в галузі» для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за освітньо-професійними програмами «Автомобільні дороги та аеродроми», «Мости і транспортні тунелі» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» за всіма формами навчання (частина 2). [Методичне забезпечення]

[img] Text
03-10-18.pdf

Download(382kB)

Abstract

Питання створення безпечних і здорових умов праці, профілактики виробничого травматизму та профзахворювань будуть залишатися актуальними впродовж існування самої праці. За останні роки можна говорити про різну динаміку виробничого травматизму у різних галузях економіки України, але підвищена увага до цієї проблеми пояснюється тим, що, незважаючи на заходи, які вживаються роботодавцями, рівень виробничого травматизму в цілому в країні залишається на рівні значно вищому ніж в країнах Європейського союзу. Через низький рівень охорони праці на більшості підприємств, Україна щорічно несе значні втрати трудових ресурсів і фінансових коштів, і якщо кожна розвинена країна світу щорічно втрачає в результаті нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань близько 4% свого ВВП, то Україні збитки від таких випадків обходяться у 60 млрд. гривень щорічно. Методичні вказівки для виконання практичних занять (частина 2) містять тематику відповідно до другого змістового модуля «Безпека праці та профілактика виробничого травматизму» робочих програм навчальної дисципліни «Охорона праці в галузі» для здобувачів вищої освіти освітньо-професійних програм «Автомобільні дороги і аеродроми», «Мости і транспортні тунелі» [1; 2]. Вивчення навчальної дисципліни надає здобувачам вищої освіти компетентності щодо здатності працювати забезпечуючи безпеку діяльності та якість виконання робіт [3]. В структурно-логічній схемі вивченню даної навчальної дисципліни передує набуття знань та умінь з такої дисципліни, як «Безпека життєдіяльності та цивільний захист».

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: 03-10-18, охорона праці в галузі
Шифр: 03-10-18
За видами робіт: Практичні (семінарські) заняття, Самостійна робота
Subjects: Шифр галузі знань > 19 Архітектура та будівництво > 192 Будівництво та цивільна інженерія
Divisions: Навчально-науковий інститут будівництва та архітектури > Охорони праці та безпеки життєдіяльності
Depositing User: libr_1 Г. Д. Рожанчук
Date Deposited: 09 Apr 2020 07:47
Last Modified: 09 Apr 2020 07:47
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/17626

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year