Фітомеліоративна роль рослинного покриву у відтворенні девастованих земель в межах сірчаних розробок Західного Лісостепу

Downloads

Downloads per month over past year

Копій, М. Л. and Гончар, В. М. and Копій, С. Л. and Клименко, О. М. and Копій, Л. І. and Крупський, В. Р. (2019) Фітомеліоративна роль рослинного покриву у відтворенні девастованих земель в межах сірчаних розробок Західного Лісостепу. UNSPECIFIED. НУВГП, Рівне.

[img] Text
ФІТОМЕЛІОРАТИВНА_виправ.pdf

Download(18MB)

Abstract

У монографії представлено результати експериментальних досліджень і теоретичних узагальнень фітомеліоративної ролі рослинного покриву у відтворенні девастованих земель в межах сірчаних розробок Західного Лісостепу. Досліджено особливості формування рослинних асоціацій та їх вплив на накопичення та перерозподіл органічної речовини, хімічних елементів вздовж профілю техноземів, зміну видового складу грибів мікроміцетів, динаміку питомого потоку СО2 з поверхні ґрунту, ріст і функціонування деревних насаджень, створених на девастованих ґрунтах. Запропоновано теоретичну модель відтворення порушених ландшафтів регіону досліджень. Видання розраховане на наукових працівників, викладачів, аспірантів, а також студентів лісогосподарського та екологічного напряму підготовки.

Item Type: Monograph (UNSPECIFIED)
ISBN: 978-966-327-450-8
УДК: 631.6.02
Авторський знак: Ф64
Бібліографічний опис: Фітомеліоративна роль рослинного покриву у відтворенні девастованих земель в межах сірчаних розробок Західного Лісостепу : монографія / Копій М. Л., Гончар В. М., Копій С. Л. та ін. – Рівне : НУВГП, 2019. – 230 с.
Subjects: Монографія
Depositing User: В. Є. Перелигіна
Date Deposited: 11 Jun 2020 09:52
Last Modified: 11 Jun 2020 09:52
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/18251

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year