Силабус навчальної дисципліни “Вступ до спеціальності” для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) освітнього ступеня, спеціальності 014.03 «Cередня освіта (Історія)» освітньо-професійної програми «Cередня освіта (Історія)»

Downloads

Downloads per month over past year

07-03-22S Олексін, Ю. П. and Шевчук, Т. Є. (2020) Силабус навчальної дисципліни “Вступ до спеціальності” для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) освітнього ступеня, спеціальності 014.03 «Cередня освіта (Історія)» освітньо-професійної програми «Cередня освіта (Історія)». [Силабус]

[img] Text
07-03- 22S.pdf

Download(712kB)

Abstract

Вивчення навчальної дисципліни “Вступ до спеціальності” для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) освітнього ступеня, спеціальності 014.03 «Cередня освіта (Історія)» дозволить студентам-першокурсникам з’ясувати труднощі обраної професії і отримати чітке уявлення про знання, якими необхідно оволодіти, а саме: – ознайомити студентів-першокурсників з предметом і соціальними функціями історичної науки, пробудити в них інтерес до неї, підкреслити, що це одна з найцікавіших гуманітарних наук; – вказати на яких теоретичних принципах і методологічних засадах базується історична наука; – підкреслити, що історія вивчається не лише з науково-пізнавальних міркувань, але й з метою практичного застосування набутих знань щодо сьогодення, здатності прогнозувати наступний розвиток суспільства, країни; – вказати на винятково важливе значення історичних джерел та історичної літератури, їх творчого аналізу і опанування для здобуття студентами спеціальності історика, становленні його як особистості, громадянина, патріота; – дати настанови студентам, як набувати історичні знання на лекційних, семінарських заняттях, в процесі самостійної роботи в бібліотеці, архіві. Метою викладання дисципліни: є засвоєння студентами системи знань про основні засади спеціальності «Історія», формування теоретико-методологічного підґрунтя для вивчення фахових дисциплін спеціальності Використовуються такі методи викладання та технології:, обговорення, диспути, презентації, міні-лекції, ситуаційні дослідження, моделювання професійної діяльності тощо.

Title in English

SYLLABUS Introduction to specialties ОК12 Code in Educational Program Educational level: first (bachelor's) 01 Field of knowledge: Education / Pedagogy 014.03 Field of study: Secondary education (History) Educational Program: Secondary education (History)

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 07-03-22S, вступ до спеціальності
Шифр: 07-03-22S
Subjects: Шифр галузі знань > 1 Освіта/Педагогіка
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Суспільних дисциплін
Depositing User: libr_1 Г. Д. Рожанчук
Date Deposited: 29 Oct 2020 13:24
Last Modified: 29 Oct 2020 13:24
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/19031

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year