Силабус навчальної дисципліни «Практика застосування Європейської конвенції з прав людини» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр» / «магістр» які навчаються за освітньо-професійною програмою «Правоохоронна діяльність» спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність»

Downloads

Downloads per month over past year

07-02-24S Міщук, І. В. (2021) Силабус навчальної дисципліни «Практика застосування Європейської конвенції з прав людини» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр» / «магістр» які навчаються за освітньо-професійною програмою «Правоохоронна діяльність» спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність». [Силабус]

[img] Text
07-02-24s (1).pdf

Download(1MB)

Abstract

Освітня компонента «Практика застосування Європейської конвенції з прав людини» є актуальною в розрізі підвищеної уваги до прав і свобод людини в сучасному суспільстві та надає можливість вивчення і засвоєння положень міжнародно-правових та регіональних актів у галузі прав людини, що забезпечить використання практичними працівниками цих знань для захисту прав і свобод особи. Саме такий підхід до процесу підготовки правоохоронців сприятиме підвищенню ефективності системи освіти та зростанню рівня довіри до поліції й правоохоронців загалом. Викладання дисципліни «Практика застосування Європейської конвенції з прав людини» передбачає наступну мету: Формування у студентів науково-обгрунтованих уявлень про сучасні проблеми захисту прав і свобод людини; Ознайомити студентів з основами теорії та практики захисту прав людини, функціонування систем і механізмів захисту прав людини в Європейському суду; забезпечення прав людини в правоохоронній діяльності; забезпечить використання практичними працівниками цих знань для захисту прав і свобод особи. Формувати у студентів теоретично і емпірично обгрунтованих уявлень про актуальні питання захисту прав та і сврбод людини через Європейську конвенцію із захисту прав людини і основоположних свобод. Цілями дисципліни є: ознайомити з Європейською конвенцією захисту прав людини та основоположних свобод. основними процедурами захисту прав людини в Європейському суді з захисту прав людини; вивчити практику застосування результатів справ розглянутих ЄКЗПЛ, професійно тлумачити нормативний зміст і юридичну пироду основних міжнародно-правових актів з питань захсту прав людини; вміти готувати, офрмляти звернення до ЄСЗПЛ.

Title in English

Program of the Discipline «Practice of application of the European Convention on Human Rights» Specialty – 262 «Law enforcement activities»

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 07-02-24S,
Шифр: 07-02-24S
Subjects: Шифр галузі знань > 26 Цивільна безпека
Шифр галузі знань > 26 Цивільна безпека > 262 Правоохоронна діяльність
Divisions: Навчально-науковий інститут права > Спеціальних юридичних дисциплін
Depositing User: В. Є. Перелигіна
Date Deposited: 22 Feb 2021 13:13
Last Modified: 22 Feb 2021 13:13
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/19879

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year