Методичні вказівки до виконання практичних завдань та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Аналіз господарської діяльності» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» денної та заочної форм навчання»

Downloads

Downloads per month over past year

06-03-291М Мельник, Л. М. and Мельник, Л. В. (2021) Методичні вказівки до виконання практичних завдань та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Аналіз господарської діяльності» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» денної та заочної форм навчання». [Методичне забезпечення]

[img] Text
06-03-291М.pdf

Download(1MB)

Abstract

Дисципліну «Аналіз господарської діяльності» вивчають студенти 3 курсу денної форми навчання та 4 курсу заочної форми навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Метою вивчення дисципліни є оволодіння організацією і методологією економічного аналізу та формування знань щодо системного оцінювання діяльності підприємства, виявлення резервів підвищення ефективності використання виробничих ресурсів. Підсумком самостійної роботи вивчення дисципліни «Аналіз господарської діяльності» є виконання розрахункової роботи.

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: 06-03-291М, аналіз господарської діяльності
Шифр: 06-03-291М
За видами робіт: Практичні (семінарські) заняття, Самостійна робота
Subjects: Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування
Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування > 72 Фінанси, банківська справа та страхування
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Фінансів та економіки природокористування
Depositing User: libr_1 Г. Д. Рожанчук
Date Deposited: 18 May 2021 05:34
Last Modified: 21 May 2021 09:23
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/20592

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year