Силабус навчальної дисципліни «Хімія» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою "Транспортні технології (на автомобільному транспорті)", за спеціальністю 275" Транспортні технології (на автомобільному транспорті)

Downloads

Downloads per month over past year

05-06-05S Буденкова, Н. М. (2021) Силабус навчальної дисципліни «Хімія» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою "Транспортні технології (на автомобільному транспорті)", за спеціальністю 275" Транспортні технології (на автомобільному транспорті). [Силабус]

[img] Text
05-06-05s.pdf

Download(344kB)

Abstract

Дисципліна "Хімія" акцентує увагу студентів на практичних аспектах екологічних та хіміко-технологічних проблемах обраної професії і отримати чітке уявлення про знання, якими необхідно оволодіти, а саме: розширити шкільні знання студентів-першокурсників з хімії; дати настанови студентам, як набувати хімічні знання на лекційних, семінарських заняттях, в процесі самостійної роботи в бібліотеці, лабораторії. Метою викладання дисципліни є: ознайомлення студентів з основними положеннями та закономірностями хімічної науки, розвиток хімічного мислення і здатності аналізувати явища, формування наукового світогляду з проблем базових технологій, раціонального природокористування; ознайомлення студентів з фізико-хімічними явищами, які зустрічаються в різноманітних процесах експлуатації автомобільного транспорту та транспортних технологіях; підготовка студентів до ефективного засвоєння основ загальної хімії згідно з навчальним планом, обґрунтування значення хімічної науки і технології в розв’язанні практичних завдань. Використовуються такі методи викладання та технології: лабораторні роботи, практичні заняття, презентації, проблемні лекції, ситуаційні дослідження, моделювання професійної діяльності, розв`язання винахідницьких завдань тощо.

Title in English

SYLLABUS Chemistry ЗП-07 Code in Educational Program Educational level: Bachelor’s (first) 27 Field of knowledge: Transport 275 Field of study: Transport technologies (on road transport ) Educational Program: Transport technologies (on road transport )

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 05-06-05S, хімія,
Шифр: 05-06-05S
Subjects: Шифр галузі знань > 27 Транспорт
Шифр галузі знань > 27 Транспорт > 275 Транспортні технології (На автомобільному транспорті)
Divisions: Навчально-науковий інститут агроекології та землеустрою > Хімії та фізики
Depositing User: libr_1 Г. Д. Рожанчук
Date Deposited: 18 Jun 2021 09:44
Last Modified: 18 Jun 2021 16:34
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/20791

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year