Силабус освітньої компоненти навчальної дисципліни «Основи суспільної географії» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Конструктивна географія, управління водними та мінеральними ресурсами» спеціальності 106 "Географія"

Downloads

Downloads per month over past year

01-05-139S Романів, О. Я. (2021) Силабус освітньої компоненти навчальної дисципліни «Основи суспільної географії» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Конструктивна географія, управління водними та мінеральними ресурсами» спеціальності 106 "Географія". [Силабус]

[img] Text
РоманівОЯ_Силабус 01-05-139S Основи суспільної географії.pdf

Download(864kB)

Abstract

В курсі висвітлюються теоретико-методичні аспекти та предметна область суспільної географії, що досліджує територіальну організацію суспільної життєдіяльності в цілому, розглядаються питання історії формування та розвитку суспільної географії. Мета курсу – дати основи знань з теорії, історії та методики суспільної географії як фундаментальної науки, сприяти формуванню у майбутніх фахівців з географії основних понять, категорій, законів і закономірностей територіальної організації суспільства, просторової диференціації природного середовища, населення та його господарської діяльності, розкрити сутність географічних процесів та явищ.

Title in English

SYLLABUS Fundamentals of human geography ОК 30 Code in Educational Program Educational level: Bachelor’s (first) 10 Field of knowledge Natural Sciences 106 Field of study: Geography Educational Program: «Constructive geography, water and mineral resources management»

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 01-05-139S, основи суспільної географії
Шифр: 01-05-139S
Subjects: Шифр галузі знань > 10 Природничі науки
Шифр галузі знань > 10 Природничі науки > 106 Географія
Divisions: Навчально-науковий інститут водного господарства та природооблаштування > Геології та гідрології
Depositing User: libr_1 Г. Д. Рожанчук
Date Deposited: 16 Sep 2021 07:43
Last Modified: 20 Sep 2021 11:00
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/21347

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year