Силабус освітньої компоненти практики «Практика навчальна ознайомча» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Конструктивна географія, управління водними та мінеральними ресурсами» спеціальності 106 "Географія"

Downloads

Downloads per month over past year

01-05-144S Романів, О. Я. (2021) Силабус освітньої компоненти практики «Практика навчальна ознайомча» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Конструктивна географія, управління водними та мінеральними ресурсами» спеціальності 106 "Географія". [Силабус]

[img] Text
РоманівОЯ_Силабус 01-05-144SПрактика навчальна ознайомча.pdf

Download(945kB)

Abstract

Зміст практики полягає у вивченні структурної організації географічного середовища України та окремих його геокомпонентів; виявленні просторових закономірностей зміни структури, морфології та властивостей окремих геокомпонентів; вивченні закономірностей формування і організації природно-господарських комплексів України у зв’язку із особливостями поєднання природно-ресурсного і господарського потенціалів країни; виявленні і фіксації спектру основних глобальних і регіональних екологічних, господарських та економічних проблем, загальній оцінці сучасної екологічної ситуації в різних регіонах України на підставі польового огляду та опису різних еколого-географічних об’єктів. Практику проводять способом загального маршрутного аналізу зміни природних умов і регіонального рекогносцирувального вивчення окремих геокомпонентів географічного середовища. У кожному із центрів рекогносцирувального маршруту студенти-практиканти досліджують окремі складові або комплекс типових і унікальних ландшафтів та господарсько-туристичних об’єктів. Мета практики – закріплення, поглиблення на практиці теоретичних знань, набутих у ході аудиторного та самостійного вивчення базових дисциплін, застосування здобутих знань та умінь в процесі проведення натурних (польових) фізико-, економіко- та соціально-географічних досліджень різних регіонів України; сприяння оволодінню методами експедиційних комплексних географічних досліджень для професійної підготовки студентів як майбутніх фахівців у галузі географії.

Title in English

SYLLABUS Educational introductory practice ОК 40 Code in Educational Program Educational level: Bachelor’s (first) 10 Field of knowledge Natural Sciences 106 Field of study: Geography Educational Program: «Constructive geography, water and mineral resources management»

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 01-05-144S, практика навчальна ознайомча
Шифр: 01-05-144S
Subjects: Шифр галузі знань > 10 Природничі науки
Шифр галузі знань > 10 Природничі науки > 106 Географія
Divisions: Навчально-науковий інститут водного господарства та природооблаштування > Геології та гідрології
Depositing User: libr_1 Г. Д. Рожанчук
Date Deposited: 16 Sep 2021 07:43
Last Modified: 20 Sep 2021 11:02
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/21352

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year