Силабус освітньої компоненти навчальної дисципліни «Сільський та екологічний туризм» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Конструктивна географія, управління водними та мінеральними ресурсами» спеціальності 106 "Географія"

Downloads

Downloads per month over past year

01-05-170S Романів, О. Я. and Яковишина, М. С. (2021) Силабус освітньої компоненти навчальної дисципліни «Сільський та екологічний туризм» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Конструктивна географія, управління водними та мінеральними ресурсами» спеціальності 106 "Географія". [Силабус]

[img] Text
01-05-170S (2).pdf

Download(632kB)

Abstract

В процесі вивчення дисципліни студенти досліджують ресурси для розвитку екологічного та сільського туризму, ознайомлюються із основними напрямками та тенденціями розвитку зеленого туризму в світі та Україні, аналізують спільні та відмінні риси цих видів туризму від інших видів туризму, аналізують проблеми та перспективи розвитку зеленого туризму, ознайомлюються з особливостями організації та планування сільського зеленого туризму, аспектами менеджменту та маркетингу агротуристичної діяльності. Мета вивчення дисципліни: ознайомити студентів з основними положеннями, тенденціями та проблемами сільського та екологічного туризму, з основами організації туризму на природних та сільських територіях, допомогти здобувачам вищої освіти набути компетенцій з аналізу ресурсів для розвитку сільського та екологічного туризму.

Title in English

SYLLABUS academic discipline Rural and ecological tourism ВПН5 Code in Educational Program Educational level: Bachelor’s (first) 10 Field of knowledge Natural Sciences 106 Field of study: Geography Educational Program: «Constructive geography, water and mineral resources management»

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 01-05-170S, сільський туризм, екологічний туризм
Шифр: 01-05-170S
Subjects: Шифр галузі знань > 10 Природничі науки
Шифр галузі знань > 10 Природничі науки > 106 Географія
Divisions: Навчально-науковий інститут водного господарства та природооблаштування > Геології та гідрології
Depositing User: Тарасюк Наталія Віталіївна
Date Deposited: 30 Sep 2021 09:56
Last Modified: 30 Sep 2021 09:56
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/21573

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year