Силабус освітньої компоненти навчальної дисципліни «Мінералогія» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Конструктивна географія, управління водними та мінеральними ресурсами» спеціальності 106 "Географія"

Downloads

Downloads per month over past year

01-05-161S Мельничук, Г. В. (2021) Силабус освітньої компоненти навчальної дисципліни «Мінералогія» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Конструктивна географія, управління водними та мінеральними ресурсами» спеціальності 106 "Географія". [Силабус]

[img] Text
01-05-161S.pdf

Download(664kB)

Abstract

Метою викладання дисципліни «Мінералогія» є ознайомлення студентів з мінералами, їхніми властивостями, класифікацією, генезисом та використанням як компонентів руд, будівельних матеріалів, ґрунтів, а також в якості коштовних каменів і металів. Студенти отримують знання про історії мінералогії як науки, форми знаходження мінералів у природі, уявлення про їх походження, речовинний склад, властивості і промислову та гемологічну цінність. Студенти набудуть вміння аналізувати кристалографічні елементи мінералів, визначати їхні фізичні властивості, класифікувати мінерали за хімічним складом і внутрішньою будовою, визначати їх генезис, а також місце мінеральних видів та індивідів в ієрархічній організації геосфер у різних просторово-часових масштаб.

Title in English

SYLLABUS academic discipline Мineralogy ВВ. 1.2. Code in Educational Program Educational level: Bachelor’s (first) 10 Field of knowledge Natural Sciences 106 Field of study: Geography Educational Program: «Constructive geography, water and mineral resources management»

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 01-05-161S, мінералогія
Шифр: 01-05-161S
Subjects: Шифр галузі знань > 10 Природничі науки
Шифр галузі знань > 10 Природничі науки > 106 Географія
Divisions: Навчально-науковий інститут водного господарства та природооблаштування > Геології та гідрології
Depositing User: Тарасюк Наталія Віталіївна
Date Deposited: 01 Oct 2021 10:11
Last Modified: 01 Oct 2021 10:11
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/21595

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year