Силабус освітньої компоненти навчальної дисципліни «Регіональна економічна і соціальна географія країн світу» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Конструктивна географія, управління водними та мінеральними ресурсами» спеціальності 106 "Географія"

Downloads

Downloads per month over past year

01-05-175S Романів, О. Я. (2021) Силабус освітньої компоненти навчальної дисципліни «Регіональна економічна і соціальна географія країн світу» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Конструктивна географія, управління водними та мінеральними ресурсами» спеціальності 106 "Географія". [Силабус]

[img] Text
01-05-175S.pdf

Download(651kB)

Abstract

Регіональна економічна i соціальна географія світу є складовою соціально-економічної географії, це наука про закономірності територіальної організації суспільного виробництва, просторових процесів та форм організації життя людей у конкретних регіонах та країнах світу. Предметом вивчення навчальної дисципліни є сучасна суспільно-географічна картина світу, що включає в себе об’єкти сучасної політичної карти світу та окремих регіонів, системи розселення та просторової організації економічної діяльності в окремих регіонах і країнах з урахуванням сучасних геополітичних, соціальних та економічних аспектів. Зміст курсу орієнтує студентів на розмаїття джерел інформації з питань дисципліни, озброєння їх методичним апаратом суспільно-географічних краєзнавчих та регіонознавчих досліджень. Мета навчальної дисципліни – ознайомлення з основними поняттями та категоріями регіональної економічної і соціальної географії країн світу, формування у студентів знань про територіальну організацію господарства, моделі і типи економічного розвитку, спосіб життя населення держав і регіонів світу.

Title in English

SYLLABUS academic discipline Regional economic and social geography of the world ПН 29 Code in Educational Program Educational level: Bachelor’s (first) 10 Field of knowledge Natural Sciences 106 Field of study: Educational Program: «Constructive geography, water and mineral resources management»

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 01-05-175S, регіональна географія, економічна географія, соціальна географія
Шифр: 01-05-175S
Subjects: Шифр галузі знань > 10 Природничі науки
Шифр галузі знань > 10 Природничі науки > 106 Географія
Divisions: Навчально-науковий інститут водного господарства та природооблаштування > Геології та гідрології
Depositing User: Тарасюк Наталія Віталіївна
Date Deposited: 01 Oct 2021 10:40
Last Modified: 01 Oct 2021 10:40
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/21601

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year