Силабус навчальної дисципліни „Стратегія і розвиток бізнесу” для здобувачів вищої освіти ступеня „бакалавр”, які навчаються за освітньо-професійними програмами „Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”, спеціальності 076 „Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”

Downloads

Downloads per month over past year

06-01-055S Петрук, В. А. and Петрук, І. Р. (2022) Силабус навчальної дисципліни „Стратегія і розвиток бізнесу” для здобувачів вищої освіти ступеня „бакалавр”, які навчаються за освітньо-професійними програмами „Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”, спеціальності 076 „Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”. [Силабус]

[img] Text
06-01-055S.pdf

Download(794kB)

Abstract

Навчальна дисципліна „Стратегія і розвиток бізнесу” є обов’язковою навчальною дисципліною, що вивчається на рівні вищої освіти бакалавр спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Значення стратегічної поведінки, яка дозволяє підприємству вижити в конкурентній боротьбі у довгостроковій перспективі, різко зростає з року в рік. Всі підприємства в умовах жорсткої конкуренції, ситуації, що швидко змінюється повинні не тільки концентрувати увагу на внутрішньому стані справ на підприємстві, але і виробляти стратегію довгострокового виживання, яка б дозволяла їм пристосовуватись до змін, що відбуваються у зовнішньому оточенні. Тому головною метою вивчення навчальної дисципліни є: засвоєння теоретичних засад стратегічного планування, оволодіння навичками та інструментарієм стратегічного аналізу і формування стратегій розвитку бізнесу. Головними цілями (завданнями) вивчення дисципліни є: - пізнання закономірностей взаємодії відносин, які можна охарактеризувати за допомогою системи „середовище – підприємство”; - економічне обґрунтування компетенцій підприємства; - поглиблення знань про ресурсне забезпечення діяльності підприємства, методи його оцінки та ефективне використання; - оволодіння навичками та інструментарієм стратегічного аналізу; - формування вмінь творчого пошуку шляхів покращення виробничо-господарської діяльності підприємств, соціально-економічного розвитку суспільства з використанням основних стратегічних прийомів; - засвоєння теоретичних засад стратегічного планування; - набуття практичних навичок формування стратегій розвитку бізнесу та розробки відповідних управлінських рішень.

Title in English

SYLLABUS ФП 7 Code in Educational Program Educational level: bachelor's (first) 07 Fields of knowledge: Management and administration 076 Speciality «Business, Trade and Exchange Activities» Educational Program: «Business, Trade and Exchange Activities»

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 06-01-055S, стратегія, розвиток бізнесу
Шифр: 06-01-055S
Subjects: Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування
Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування > 76 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Економіки підприємства
Depositing User: libr_1 Г. Д. Колюхова
Date Deposited: 02 Feb 2022 13:04
Last Modified: 02 Feb 2022 13:04
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/22804

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year