Силабус навчальної дисципліни «Основи менеджменту» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою першого рівня вищої освіти за спеціальністю 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» галузі знань 27 «Транспорт»

Downloads

Downloads per month over past year

02-02-67S Сорока, В. С. (2022) Силабус навчальної дисципліни «Основи менеджменту» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою першого рівня вищої освіти за спеціальністю 275 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» галузі знань 27 «Транспорт». [Силабус]

[img] Text
02-02-67S.pdf

Download(981kB)

Abstract

Управлінська діяльність – один із найважливіших фак-торів функціонування й розвитку підприємств в умовах ринкової економіки. Ця діяльність постійно удосконалюється відповідно до об’єктивних вимог виробництва і реалізації товарів, складності господарських зв'язків, підвищення ролі споживача у формуванні техніко-економічних та інших па-раметрів продукції. Мета навчальної дисципліни «Основи менеджменту» полягає у формуванні системи знань про сутність і зміст менеджменту як філософії підприємницької діяльності в умовах ринкової економіки та конкуренції, розгляді форм і методів вітчизняного і світового досвіду менеджменту у виробничій діяльності, формуванні і розуміння основ управління організаціями, набутті умінь аналізу внутрішнього та зовнішнього середовища, прийнятті управлінських рішень. Завданням навчальної дисципліни «Основи менеджменту» є засвоєння теоретичних та організаційних основ менеджменту та управління організаціями, розуміння сутності організації та взаємозв’язку її внутрішніх елементів та зовнішнього се-редовища, розуміння системи методів управління, змісту процесів та технології управління, здійснення мотивування та контролю; засвоєння організації взаємодії та повноважень, прийняття рішень у менеджменті, інформаційного забезпечення процесу управління, керівництва та лідерства, стилів управління, ефективності управління.

Title in English

SYLLABUS academic discipline Fundamentals of Management ФП. 09 Code in Educational Program Educational level: Bachelor’s (first) 27 Fields of knowledge Transport 275 Speciality Transport technologies (on road transport) Educational Program: Transport technologies (on road transport)

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 02-02-67S, основи менеджменту
Шифр: 02-02-67S
Subjects: Шифр галузі знань > 27 Транспорт
Шифр галузі знань > 27 Транспорт > 275 Транспортні технології (На автомобільному транспорті)
Divisions: Навчально-науковий механічний інститут > Транспортних технологій і технічного сервісу
Depositing User: libr_1 Г. Д. Колюхова
Date Deposited: 23 Mar 2022 15:26
Last Modified: 23 Mar 2022 15:26
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/23221

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year