Методичні вказівки до виконання практичної роботи «Класичні ордери» з навчальної дисципліни «Основи архітектурного проєктування та архітектурної графіки» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Архітектура та містобудування» спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»

Downloads

Downloads per month over past year

03-08-64М Потапчук, І. В. (2022) Методичні вказівки до виконання практичної роботи «Класичні ордери» з навчальної дисципліни «Основи архітектурного проєктування та архітектурної графіки» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Архітектура та містобудування» спеціальності 191 «Архітектура та містобудування». [Методичне забезпечення]

[img] Text
03-08-64М.pdf

Download(3MB)

Abstract

Методичні вказівки до виконання практичної роботи на тему "Класичні ордери" з дисципліни "Архітектурне проектування" складені відповідно до силабусу даної освітньої компоненти. Ознайомлення з архітектурними формами античності в цілому та архітектурних ордерів зокрема - основна мета виконання курсової роботи. Вивчення канонів побудови ордерів за Дж. да Віньола та Д. Палладіо дає змогу розвинути у студентів відчуття пропорцій, розуміння тектоніки як вираження в художній формі конструктивної системи будівлі, взаємозв'язку структурних елементів ордеру; з'ясувати роль архітектурної деталі як одного з основних засобів досягнення архітектурної та художньої виразності споруди (будівлі), її цілісності. На початковому етапі роботи суттєвим завданням є засвоєння студентами основних прийомів креслення в туші. Мета завдання: - вивчення архітектурних ордерів, знайомство з основними частинами елементів ордерів, їх формами та пропорціями, що дає змогу зрозуміти композиційні закономірності побудови класичних пам'яток архітектурної спадщини; - вивчення теорії ордерів за трактатами Джакомо "Бароцці да Віньола "Правило п'яти ордерів архітектури" та Андреа Палладіо "Чотири книги про архітектуру" і виконання креслень на їх основі; - освоєння методики виконання архітектурного креслення, набуття навичок в лінійній графіці.

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: 03-08-64М, класичні ордери
Шифр: 03-08-64М
За видами робіт: Практичні (семінарські) заняття
Subjects: Шифр галузі знань > 19 Архітектура та будівництво
Шифр галузі знань > 19 Архітектура та будівництво > 191 Архітектура та містобудування
Divisions: Навчально-науковий інститут будівництва та архітектури > Архітектури та середовищного дизайну
Depositing User: libr_1 Г. Д. Колюхова
Date Deposited: 25 Mar 2022 23:45
Last Modified: 25 Mar 2022 23:45
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/23241

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year