Силабус навчальної дисципліни ”Надійність гідротехнічних споруд та систем” для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, які навчаються за спеціальністю 194 “Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології”

Downloads

Downloads per month over past year

01-04-14S Дем'янюк, А. В. (2022) Силабус навчальної дисципліни ”Надійність гідротехнічних споруд та систем” для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, які навчаються за спеціальністю 194 “Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології”. [Силабус]

[img] Text
01-04-14S.pdf

Download(1MB)

Abstract

Забезпечення надійності будівель і споруд завжди залишається одним із ключових при їх проектуванні, будівництві та експлуатації. Крім того, гідротехнічні споруди відносять до потенційно небезпечних об’єктів, наслідки відмови яких призводять до значних, часом катастрофічних, наслідків. Основна мета викладання дисципліни “Надійність гідротехнічних споруд та систем” – дати майбутнім бакалаврам знань та навичок в області практичного застосування методів теорії надійності. дати майбутнім фахівцям. Основними задачами навчальної дисципліни є: – ознайомити із основними відомостями з теорії надійності; – ознайомити студентів з сучасними підходами до забезпечення, аналізу та оцінки надійності гідротехнічних об’єктів з врахуванням невизначеності інформації; – сприяти розвитку інтересу молодих спеціалістів до впровадження підходів та методів математичної теорії надійності в практику розрахунків гідротехнічних об’єктів, аналізу їх стану; – оптимізації проектних рішень, умов експлуатації та технічного обслуговування; – дати практичні навички з застосування методів теорії надійності при моделюванні визначальних факторів, розрахунках конструкцій та споруд; – ознайомити з перспективами впровадження теорії надійності в практику проектування та розрахунків гідроспоруд.

Title in English

SYLLABUS Reliability of the hydraulic works and systems Д 43 Code in Educational Program Educational level: bachelor's (first) 19 Field of knowledge: Construction and architecture 194 Field of study: Hydrotechnical construction, water engineering and water technologies Specialization: Educational Program:

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 01-04-14S, надійність, гідротехнічні споруди, системи
Шифр: 01-04-14S
Subjects: Шифр галузі знань > 19 Архітектура та будівництво
Шифр галузі знань > 19 Архітектура та будівництво > 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології
Divisions: Навчально-науковий інститут водного господарства та природооблаштування > Гідротехнічного будівництва та гідравліки
Depositing User: Н.В. Тарасюк
Date Deposited: 16 Jun 2022 13:46
Last Modified: 16 Jun 2022 13:46
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/23657

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year