Силабус навчальної дисципліни “Законодавство і сучасні проблеми архітектурного проектування” для здобувачів вищої освіти ступеня «магістр», які навчаються за освітньо-професійною програмою “Архітектура та містобудування”, спеціальності 191 “Архітектура та містобудування”

Downloads

Downloads per month over past year

03-08-20S Шолудько, М. В. (2022) Силабус навчальної дисципліни “Законодавство і сучасні проблеми архітектурного проектування” для здобувачів вищої освіти ступеня «магістр», які навчаються за освітньо-професійною програмою “Архітектура та містобудування”, спеціальності 191 “Архітектура та містобудування”. [Силабус]

[img] Text
03-08-20S.pdf

Download(1MB)

Abstract

Метою вивчення дисципліни „Законодавство і сучасні проблеми архітектурного проектування” являються основи і поняття про структуру законодавства в Україні, їх основний зміст та проблематика при регулюванні архітектурної діяльності від ідеї створення архітектурного об'єкта до здачі його в експлуатацію з характеристикою всіх стадій проектування, відповідальність архітектора та інших суб'єктів архітектурної діяльності при виконанні своїх професійних обов'язків. Визначення та обґрунтовування містобудівної політики та архітектурної діяльності на рівні сучасних та перспективних проблем. Основними завданнями навчальної дисципліни є: - знайомство із структурою законодавчих актів України, їх перелік. ознайомлення із основними законами України, які регулюють архітектурну діяльність; - застосування теоретичних та практичних знань для роботи в правовому полі законодавчих документів, починаючи із стадії підготовки вихідних даних для проектування житлових, громадських і промислових будівель, вирішення містобудівних завдань, стадійності проектування, узгодження та затвердження проектно-кошторисної документації, прийняття об'єкта в експлуатацію; - зрозуміти роль архітектора в суспільстві, в гармонізації та гуманізації архітектурного середовища, роль авторського права на об'єкт архітектури і авторського нагляду в процесі будівництва об'єкта архітектури, та прийняття його в експлуатацію.

Title in English

SYLLABUS Legislation and modern problems of architectural design ОК 4 Code in Educational Program Educational level: Master’s (second) 19 Fields of knowledge: ”Architecture and construction” 191 Field of study: "Architecture and urban planning" Specialization: Architecture and urban planning" Educational Program: Architecture and urban planning"

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 03-08-20S, законодавство, сучасні проблеми, архітектурне проектування
Шифр: 03-08-20S
Subjects: Шифр галузі знань > 19 Архітектура та будівництво
Шифр галузі знань > 19 Архітектура та будівництво > 191 Архітектура та містобудування
Divisions: Навчально-науковий інститут будівництва та архітектури > Архітектури та середовищного дизайну
Depositing User: Н.В. Тарасюк
Date Deposited: 07 Sep 2022 18:56
Last Modified: 07 Sep 2022 18:56
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/24008

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year