Методичні вказівки до семінарських занять та самостійного вивчення з навчальної дисципліни «Нова історія країн країн Європи, Америки, Азії та Африки» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Історія» спеціальності 014.03 Cередня освіта (Історія) денної і заочної форм навчання.

Downloads

Downloads per month over past year

07-03-368М Олексін, Ю. П. and Плюта, Н. В. (2022) Методичні вказівки до семінарських занять та самостійного вивчення з навчальної дисципліни «Нова історія країн країн Європи, Америки, Азії та Африки» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Історія» спеціальності 014.03 Cередня освіта (Історія) денної і заочної форм навчання. [Методичне забезпечення]

[img] Text
07-03-368М.pdf

Download(386kB)

Abstract

Вивчення навчальної дисципліни «Нова історія країн країн Європи, Америки, Азії та Африки» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) освітнього ступеня, спеціальності 014.03 «Cередня освіта (Історія)» дозволить студентам з’ясувати труднощі обраної професії і отримати чітке уявлення про знання, якими необхідно оволодіти, а саме: – аналізувати історичні джерела різноманітного характеру; – вказати на яких теоретичних принципах і методологічних засадах базується історична наука; – підкреслити, що історія вивчається не лише з науково-пізнавальних міркувань, але й з метою практичного застосування набутих знань щодо сьогодення, здатності прогнозувати наступний розвиток суспільства, країни; – порівнювати історичні процеси в різних регіонах в добу Нового часу; - виділяти причини і наслідки історичних подій тогочасної історії; - аналізувати сучасні історіографічні концепції у розумінні періоду Нового часу; – дати настанови студентам, як набувати історичні знання на лекційних, семінарських заняттях, в процесі самостійної роботи в бібліотеці, архіві. Метою викладання дисципліни: є формування наукового світогляду для забезпечення свідомого розв’язання проблем, що постають перед конкретним індивідумом, його оточенням, людством в цілому.

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: 07-03-368М, нова історія, Європа, Америка, Азія, Африка
Шифр: 07-03-368М
За видами робіт: Практичні (семінарські) заняття, Самостійна робота
Subjects: Шифр галузі знань > 1 Освіта/Педагогіка
Шифр галузі знань > 1 Освіта/Педагогіка > 11 Освітні, педагогічні науки
Шифр галузі знань > 1 Освіта/Педагогіка > 14.03 Середня освіта (Історія)
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Суспільних дисциплін
Depositing User: Н.В. Тарасюк
Date Deposited: 07 Dec 2022 07:32
Last Modified: 07 Dec 2022 07:32
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/24887

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year