МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для самостійного вивчення навчальної дисципліни «Комунікативний менеджмент» для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) ступеня за освітньо-професійними програмами «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Менеджмент природоохоронної діяльності» спеціальності 073 «Менеджмент» денної та заочної форм навчання.

Downloads

Downloads per month over past year

06-08-250M Клюха, О. О. (2022) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для самостійного вивчення навчальної дисципліни «Комунікативний менеджмент» для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) ступеня за освітньо-професійними програмами «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Менеджмент природоохоронної діяльності» спеціальності 073 «Менеджмент» денної та заочної форм навчання. [Методичне забезпечення]

[img] Text
06-08-250M.pdf

Download(243kB)

Abstract

Програма вивчення дисципліни «Комунікаційний менеджмент» складена відповідно до нормативної частини освітньо-професійної програми підготовки фахівців бакалаврського рівня вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент». Предметом вивчення навчальної дисципліни є комунікації в процесі управління організаціями. Вивчення дисципліни «Комунікаційний менеджмент» базується на знаннях, отриманих з таких навчальних дисциплін, як «Вступ до спеціальності», «Менеджмент», «Самоменеджмент» та дисципліни, що безпосередньо формують компетенції фахівця, а отримані знання будуть використовуватись у подальшому при вивченні таких дисциплін: «Управління персоналом», «Дослідження галузі та ринків», «Проектний аналіз».

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: 06-08-250M, комунікативний менеджмент
Шифр: 06-08-250M
За видами робіт: Самостійна робота
Subjects: Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування
Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування > 73 Менеджмент
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Менеджменту
Depositing User: Н.В. Тарасюк
Date Deposited: 23 Dec 2022 09:21
Last Modified: 23 Dec 2022 09:21
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/24999

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year