Силабус навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності та домедична допомога» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Охорона праці», спеціальності 263 «Цивільна безпека».

Downloads

Downloads per month over past year

03-10-118S Довбенко, В. С. (2023) Силабус навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності та домедична допомога» для здобувачів вищої освіти ступеня «бакалавр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Охорона праці», спеціальності 263 «Цивільна безпека». [Силабус]

[img] Text
03-10-118S.pdf

Download(219kB)

Abstract

Вивчення навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності та домедична допомога» полягає у засвоєнні знань, умінь і навичок студентом, для здійснення професійної діяльності за спеціальністю «Цивільна безпека». Майбутні спеціалісти, після засвоєння матеріалу дисципліни, повинні володіти сукупністю загальнокультурних і професійних компетенцій з питань безпеки життєдіяльності та загальних закономірностей виникнення і розвитку небезпек, надзвичайних ситуацій (НС), їх властивості, можливий вплив шкідливих і небезпечних виробничих чинників на життя і здоров’я людини та формування необхідних в практичній діяльності умінь і навичок для їх запобігання і ліквідації, надання домедичної допомоги і захисту людини та навколишнього середовища.

Title in English

SYLLABUS «Life safety and medical assistance» ОК.14 Code in Degree Programme Level of Education: Bachelor’s (first) 26 Field of Knowledge Civil security 263 Field of Study Civil security Degree Programme: «Occupational safety and health»

Item Type: Силабус
Additional Information: попередня версія силабусу 03-10-56S
Uncontrolled Keywords: 03-10-118S, безпека життєдіяльності, домедична допомога
Шифр: 03-10-118S
Subjects: Шифр галузі знань > 26 Цивільна безпека
Шифр галузі знань > 26 Цивільна безпека > 263 Цивільна безпека
Divisions: Навчально-науковий інститут будівництва та архітектури > Охорони праці та безпеки життєдіяльності
Depositing User: Н.В. Тарасюк
Date Deposited: 14 Mar 2023 17:41
Last Modified: 14 Mar 2023 17:41
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/25650

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year