Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Математична статистика та аналіз даних» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньою програмою «Прикладна математика» спеціальності 113 Прикладна математика денної, заочної форм навчання. Частина 1 [Електронне видання].

Downloads

Downloads per month over past year

04-01-76М Прищепа, О. В. (2023) Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «Математична статистика та аналіз даних» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньою програмою «Прикладна математика» спеціальності 113 Прикладна математика денної, заочної форм навчання. Частина 1 [Електронне видання]. [Методичне забезпечення]

[img] Text
04-01-76М.pdf

Download(1MB)

Abstract

Математична статистика та аналіз даних є важливим курсом циклу фундаментальної підготовки сучасного фахівця з прикладної математики. Студенти вивчають методи збору та групування статистичних даних, отриманих в результаті спостережень, опановують методи аналізу та інтерпретації даних з метою прийняття обґрунтованих висновків та прийняття рішень. Цей курс дає студентам знання та навички для роботи зі статистичними даними, включаючи засоби випадкового відбору, описову статистику, ймовірнісні розподіли, перевірку статистичних гіпотез, регресійний аналіз, дисперсійний аналіз та інші методи.

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: 04-01-76М, математична статистика, аналіз даних
Шифр: 04-01-76М
За видами робіт: Лабораторні роботи
Subjects: Шифр галузі знань > 11 Математика та статистика
Шифр галузі знань > 11 Математика та статистика > 113 Прикладна математика
Divisions: Навчально-науковий інститут автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки > Комп’ютерних наук
Depositing User: Н.В. Тарасюк
Date Deposited: 14 Jul 2023 08:52
Last Modified: 14 Jul 2023 08:52
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/26515

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year