Силабус навчальної дисципліни «Модернізація та реконструкція систем теплогазопостачання і вентиляції» для здобувачів вищої освіти ступеня «магістр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Теплогазопостачання і вентиляція» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія»

Downloads

Downloads per month over past year

03-02-44S Новицька, О. С. (2023) Силабус навчальної дисципліни «Модернізація та реконструкція систем теплогазопостачання і вентиляції» для здобувачів вищої освіти ступеня «магістр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Теплогазопостачання і вентиляція» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». [Силабус]

[img] Text
03-02-44S.pdf

Download(178kB)

Abstract

Опанування теоретичних знань та практичних навичок з основ реконструкції і модернізації систем теплопостачання, опалення, вентиляції, кондиціонування повітря, газопостачання. Студенти навчаються приймати принципові і конструктивні рішення щодо модернізації та реконструкції систем теплопостачання, опалення, вентиляції, кондиціонування повітря, газопостачання; приймати основні рішення щодо підбору, заміни і модернізації обладнання систем теплогазопостачання і вентиляції; розробляти рекомендації з модернізації та реконструкції систем теплогазопостачання і вентиляції.

Title in English

SYLLABUS Modernization and reconstruction of heat, gas supply and ventilation systems Code in Degree Programme ВК3.1 Level of Education Master’s (second) 19 Field of Knowledge Architecture and Construction 192 Field of Study Construction and civil engineering Degree Programme Heat and Gas Supply and Ventilation (ID 73)

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 03-02-44S, модернізація, реконструкція, теплогазопостачання, вентиляція
Шифр: 03-02-44S
Subjects: Шифр галузі знань > 19 Архітектура та будівництво
Шифр галузі знань > 19 Архітектура та будівництво > 192 Будівництво та цивільна інженерія
Divisions: Навчально-науковий інститут будівництва та архітектури > Теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки
Depositing User: Н.В. Тарасюк
Date Deposited: 21 Sep 2023 06:39
Last Modified: 21 Sep 2023 06:39
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/27344

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year