Методичні вказівки до переддипломної та педагогічної практики для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за освітньо-професійною програмою «Агрохімія і ґрунтознавство» спеціальності 201 «Агрономія» денної/заочної/з елементами дуальної освіти форми навчання.

Downloads

Downloads per month over past year

05-01-281M Колесник, Т. М. and Олійник, О. О. and Польовий, В. М. and Щербачук, В. М. and Фурманець, О. А. (2023) Методичні вказівки до переддипломної та педагогічної практики для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за освітньо-професійною програмою «Агрохімія і ґрунтознавство» спеціальності 201 «Агрономія» денної/заочної/з елементами дуальної освіти форми навчання. [Методичне забезпечення]

[img] Text
05-01-281М.pdf

Download(446kB)

Abstract

Студенти, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Агрохімія і ґрунтознавство» підготовки магістра з агрономії, повинні пройти переддипломну та педагогічну практику, що є невід'ємною частиною їх практичної підготовки. Основна мета цієї практики - закріпити теоретичні знання та розвинути практичні навички, уміння у відповідності зі спеціалізацією та отримати необхідні навички щодо ведення занять згідно вимог вищої школи. Під час проходження практики студенти засвоюють нові знання, розвивають свої творчі здібності та навички прийняття самостійних рішень в реальних умовах аграрного виробництва. Програма практики регулює організацію, проведення, контроль та оцінку результатів практики, встановлює мету та зміст, а також взаємовідносини між Національним університетом водного господарства та природокористування та підприємствами, організаціями, установами що є базами практики.

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: 05-01-281M, агрономія
Шифр: 05-01-281M
За видами робіт: Практика
Subjects: Шифр галузі знань > 20 Аграрні науки та продовольство
Шифр галузі знань > 20 Аграрні науки та продовольство > 201 Агрономія
Divisions: Навчально-науковий інститут агроекології та землеустрою > Агрохімії, ґрунтознавства та землеробства
Depositing User: В. Є. Перелигіна
Date Deposited: 27 Sep 2023 13:40
Last Modified: 09 Nov 2023 12:39
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/27452

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year