Силабус навчальної дисципліни «Культура безпеки на об’єктах міського господарства» для здобувачів вищої освіти ступеня «магістр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Міське будівництво та господарство» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія»

Downloads

Downloads per month over past year

03-10-158S Кухнюк, О. М. (2023) Силабус навчальної дисципліни «Культура безпеки на об’єктах міського господарства» для здобувачів вищої освіти ступеня «магістр», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Міське будівництво та господарство» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». [Силабус]

[img] Text
03-10-158S.pdf

Download(193kB)

Abstract

Вивчення дисципліни полягає у формуванні у здобувачів вищої освіти необхідного рівня знань, умінь та компетенцій з правових і організаційних питань культури безпеки життєдіяльності, екологічної культури, культури охорони праці, а також активної життєвої позиції щодо практичної реалізації принципу пріоритетності охорони життя та здоров'я людини відносно результатів їх діяльності.. Мета опанування навчальної дисципліни «Культура безпеки на об’єктах міського господарства» полягає у формуванні ціннісних орієнтирів, моральних принципів, норм поведінки, характеру трудових та соціальних навичок у сфері безпеки та надання високого рівня знань, умінь і компетенцій у сфері екологічної культури та культури безпеки праці.

Title in English

SYLLABUS Safety culture at municipal facilities Code in Degree ВК 5.2 Programme Level of Education Master’s (second) 19 Field of Knowledge «Architecture and construction» 192 Field of Study «Construction and civil engineering» Degree Programme «Urban construction and economyhold»

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 03-10-158S, культура, безпека, об’єкти, міське господарство
Шифр: 03-10-158S
Subjects: Шифр галузі знань > 19 Архітектура та будівництво
Шифр галузі знань > 19 Архітектура та будівництво > 192 Будівництво та цивільна інженерія
Divisions: Навчально-науковий інститут будівництва та архітектури > Охорони праці та безпеки життєдіяльності
Depositing User: Н.В. Тарасюк
Date Deposited: 29 Sep 2023 12:55
Last Modified: 29 Sep 2023 12:55
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/27521

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year