Силабус «Кваліфікаційна робота магістра» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, які навчаються за освітньопрофесійною програмою «Управління фінансово-економічною безпекою» спеціальності 073 «Менеджмент» денної та заочної форм навчання.

Downloads

Downloads per month over past year

06-03-61S Ляхович, О. О. (2023) Силабус «Кваліфікаційна робота магістра» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, які навчаються за освітньопрофесійною програмою «Управління фінансово-економічною безпекою» спеціальності 073 «Менеджмент» денної та заочної форм навчання. [Силабус]

[img] Text
06-03-61S.pdf

Download(197kB)

Abstract

Метою кваліфікаційної роботи є: - закріплення та розширення теоретичних знань здобувача вищої освіти відповідно до вимог магістерської програми «Управління фінансовоекономічною безпекою»; - розвиток навичок самостійної науково-дослідної роботи; - закріплення навичок використання літературних джерел, методичних, нормативних та інструктивних матеріалів; - розв'язання комплексу прикладних завдань відповідно до об'єкта дослідження на основі застосування системи теоретичних знань і практичних навичок, здобутих у процесі всього періоду навчання; - поглиблене вивчення і розробка однієї з економічних проблем та подальший розвиток здатностей і практичних умінь з управління фінансово-економічною безпекою відповідно до теми дослідження. Завданнями кваліфікаційної роботи є: - закріплення теоретичних знань і навичок під час роботи з літературою та вивчення процесу управління фінансово-економічною безпекою; - використання наукових методів для аналізу проблем та обґрунтування рішень з предмета професійної діяльності у сфері управління фінансовоекономічною безпекою; - визначення проблем забезпечення фінансовоекономічної безпеки на різних рівнях управління, а також обґрунтування альтернативних шляхів щодо комплексного їх вирішення; - відображення відмінностей одержаних результатів від відомих раніше, визначення елементів наукової новизни.

Title in English

SYLLABUS MASTER'S QUALIFICATION WORK Code in Degree ПП 11 Programme Level of Education Master's (second) 07 Field of Knowledge Management and Administration 073 Field of Study Management Degree Programme Management of financial and economic security (ID 1138)

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 06-03-61S, кваліфікаційна робота магістра
Шифр: 06-03-61S
Subjects: Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування
Шифр галузі знань > 7 Управління та адміністрування > 73 Менеджмент
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Фінансів та економічної безпеки
Depositing User: Н.В. Тарасюк
Date Deposited: 02 Oct 2023 12:28
Last Modified: 02 Oct 2023 12:28
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/27546

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year