Силабус навчальної дисципліни «Давня і середньовічна історія України» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) освітнього ступеня, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Історія)» спеціальності 014.03 "Середня освіта (Історія)"

Downloads

Downloads per month over past year

07-03-210S Прищепа, О. П. (2023) Силабус навчальної дисципліни «Давня і середньовічна історія України» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) освітнього ступеня, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Історія)» спеціальності 014.03 "Середня освіта (Історія)". [Силабус]

[img] Text
07-03-210S.pdf

Download(422kB)

Abstract

Актуальність навчальної дисципліни полягає в тому, що її засвоєння дозволяє здобувачам вищої освіти скласти бачення про давню і середньовічну історію України як невід’ємну складову загальноісторичного процесу розвитку людства, сформувати потребу проєктувати конкретний історичний досвід на сьогодення незалежної України. Метою курсу є формування у здобувачів вищої освіти цілісної уяви про історію України як науку; з’ясування витоків державотворчих процесів на українських землях і формування українського етносу та внеску багатьох інших етнічних спільнот в освоєння і розвиток територій, які і складовими сучасної України. Реалізація мети здійснюється шляхом виконання таких завдань: -дати об’єктивні знання про найдавніші часи в історії України включно із періодом раннього середньовіччя; -ознайомити здобувачів із найголовнішим науковим доробком провідних українських істориків з проблем давньої історії України; -вироблення навичок самостійного аналізу першоджерел з історії України.

Title in English

SYLLABUS ANCIENT AND MEDIEVAL HISTORY OF UKRAINE Code in Degree Programme ОК24 Level of Education Bachelor`s (first) Field of Knowledge 01 Education / Pedagogy Field of Study 014.03 Secondary education (History) Degree Programme Secondary education (History)

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 07-03-210S, давня, середньовічна історія України
Шифр: 07-03-210S
Subjects: Шифр галузі знань > 1 Освіта/Педагогіка
Шифр галузі знань > 1 Освіта/Педагогіка > 14.03 Середня освіта (Історія)
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Суспільних дисциплін
Depositing User: libr_1 Г. Д. Колюхова
Date Deposited: 09 Jan 2024 10:47
Last Modified: 09 Jan 2024 10:47
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/28714

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year