Методичні вказівки до практичних завдань та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Цивільний процес» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Право» спеціальності 081 «Право» денної та заочної форми навчання.

Downloads

Downloads per month over past year

07-05-56М Водоп’ян, Т. В. and Подвірна, О. В. and Ковалевич, С. П. (2024) Методичні вказівки до практичних завдань та самостійної роботи з навчальної дисципліни «Цивільний процес» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійною програмою «Право» спеціальності 081 «Право» денної та заочної форми навчання. [Методичне забезпечення]

[img] Text
07-05-56М.pdf

Download(405kB)

Abstract

Вивчення навчальної дисципліни "Цивільний процес" має важливе значення, оскільки вона відноситься до фундаментальних навчальних дисциплін та значним чином впливає на формування професійних навичок сучасного юриста. Основні завдання практичних занять полягають у засвоєнні теоретичних положень, суті цивільних процесуальних правових категорій, змісту цивільних процесуальних правових інститутів, об'єктивних закономірностей їх розвитку та оволодінні навичками практичної роботи з цивільними процесуальними нормами, розуміння змісту норм цивільного процесуального права та правильного застосовування їх при вирішенні конкретних справ, тлумаченні роз'яснень Пленуму ВСУ та ВССУ, набутті досвіду науково-дослідної роботи в галузі цивільного процесуального права.

Item Type: Методичне забезпечення
Uncontrolled Keywords: 07-05-56М
Шифр: 07-05-56М
За видами робіт: Практичні (семінарські) заняття, Самостійна робота
Subjects: Шифр галузі знань > 8 Право
Шифр галузі знань > 8 Право > 81 Право
Divisions: Навчально-науковий інститут права > Правових природоохоронних дисциплін
Depositing User: В. Є. Перелигіна
Date Deposited: 22 Mar 2024 15:54
Last Modified: 22 Mar 2024 15:54
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/29729

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year