Силабус кваліфікаційної бакалаврської роботи для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) освітнього ступеня, спеціальності 014.03 «Cередня освіта (Історія)» освітньо-професійної програми «Cередня освіта (Історія)»

Downloads

Downloads per month over past year

07-03-265S Прищепа, О. П. and Шевчук, Т. Є. (2024) Силабус кваліфікаційної бакалаврської роботи для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) освітнього ступеня, спеціальності 014.03 «Cередня освіта (Історія)» освітньо-професійної програми «Cередня освіта (Історія)». [Силабус]

[img] Text
07-03-265S.pdf

Download(644kB)

Abstract

Здобуття вищої освіти на кожному рівні передбачає успішне виконання особою відповідної освітньої програми, що є підставою для присудження відповідного ступеня вищої освіти. Одним із важливих етапів усієї навчальної підготовки студента є виконання та захист кваліфікаційної бакалаврської роботи. Відповідно до Положення про Національний репозитарій академічних текстів (Постанова КМУ від 19 липня 2017 р. № 541) кваліфікаційна випускна робота здобувача вищої освіти – це самостійна робота, яка готується з метою публічного захисту для здобуття ступеня вищої освіти бакалавра чи магістра. Це творча робота, під час якої здобувачу необхідно показати вміння користуватися науково-методичною літературою, дослідницькими методами, володіння комп’ютерними інформаційними системами і технологіями, тобто фундаментальними вміннями і знаннями, достатнім для виконання завдань і обов’язків визначеного рівня професійної діяльності. Бакалаврська кваліфікаційна робота повинна відповідати встановленим вимогам і виконуватися автором самостійно на основі опрацювання найновішого теоретичного, нормативноправового і практичного матеріалу, містити власні судження, висновки та пропозиції, бути належно структурованою та оформленою. Роботи, механічно переписані з джерел, нормативних документів, невірно оформлені, а також виконані шляхом компілювання та дослівного використання тексту, ідей інших авторів без посилань на використані джерела (плагіат) до захисту не допускаються.

Title in English

SYLLABUS Qualifying bachelor thesis Code in Degree Programme ОК 43 Level of Education bachelor’s (first) Field of Knowledge 01 Education/ Pedagogy Field of Study 014.03 Secondary education (History) Degree Programme Secondary education (History)

Item Type: Силабус
Uncontrolled Keywords: 07-03-265S, кваліфікаційна робота, бакалаврська робота
Шифр: 07-03-265S
Subjects: Шифр галузі знань > 1 Освіта/Педагогіка
Шифр галузі знань > 1 Освіта/Педагогіка > 14.03 Середня освіта (Історія)
Divisions: Навчально-науковий інститут економіки та менеджменту > Суспільних дисциплін
Depositing User: Н.В. Тарасюк
Date Deposited: 01 Apr 2024 11:17
Last Modified: 01 Apr 2024 11:17
URI: http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/29781

Actions (login required)

View Item View Item

Downloads

Downloads per month over past year